Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálta...

Ashes of oblivion kérdése:

Szerintetek miért csinálta ezt? Egyáltalán normális ez? Sztori lennt.

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 15 éves. Egyszer a bentlakó osztálytársamot elkísértem a benntlakásba, mert aznap mentek haza s miután ő hazament maradtam még s egy sráccal elindultam az állomás felé...nagyon jól elvoltunk és rövidesen barátok lettünk, legjobb barátok...körülbelül három hétre az ismerkedésünktől számítva kijelentette, hogy mióta megismer lekövettet több személlyel is, pontosan tudta, hogy mikor, kivel, hol találkozom és még csodálkozott, hogy nem jöttem rá...megkérdeztem mégis milyen alapon csinálja ezt, azt válaszolta, hogy információkra volt szüksége rólam, mert akivel nagyon jó kapcsolatba kerül, ezt teszi...azt se tudtam, hogyan reagáljam le...ezután megkérdezte, hogy nélküle vagy vele maradok...úgy gondoltam, hogy ezt még el lehet engedi...aztán mesélte, hogy 5-8ban (mert most megyünk tizedikbe) teljesen más volt...nagy csajozós meg bulizós stb....s hiányzik az az énje s jövőre megint ilyen akar lenni...akkor megijedtem, hogy engem is hanyagolni fog s megkérdeztem, hogy s velem mi lesz? azt mondta, hogy ,,örökre legjobb barátok leszünk...s megnyugodtam...nem sokkal vakáció előtt volt egy olyan mondata, hogy a sátánt fogja szolgálni Isten nevében...ez belülről kiakasztott, de nem mondtam semmit...s aztán írt facebookon egy ,,ég veled'' szöveget, hogy ő rossz és én jót érdemlek, meg hogy köszöni, hogy ráébresztettem, hogy a régi énje kell neki...vagyis eldöntötte, hogy én nem akarok vele barátkozni...próbáltam beszélni a fejével, de azt mondta véglegesen döntött és ha megpróbálom rendbe hozni, azt meg fogom szívni...nem értem, hogy miért mondott ilyen ,,örökre barátokat'' ha tudta, hogy ez lesz...csomót segítettünk egymásnak egy hónap alatt és olyan dolgokat is elmondott, amik elég kényes témák...pszichológushoz is el akarok menni, mondjon ő is véleményt...rettenetesen megrázott a dolog...mi a véleményetek?
2015. júl. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Na jó kár volt elolvasnom. :D
2015. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drogos k"""csög. Nekem is volt ilyen barátom, csak 16 éves volt. Az elején tök rendes volt, a végén meg azt mondta, hogy elvesztette a lelkét és meg kell találnia, de csak én tudom megszerezni, mert a sátánnál van. Aztán bejelentette, hogy legyőzte a sátánt, most ő lép a helyébe. De ő drogos volt, keményen. Meg elátkozott meg ijesztgetett, hogy tudja mikre gondolok stb. Szerintem a te barátod is iylen volt.
2015. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális, a barátodnak a leírtakból ítélve nagyon komoly pszichés problémái vannak. Valószínűleg tudja is magáról, ezért akar téged távol tartani ettől.


Sajnálom, de tényleg jobban jársz, ha más barátot keresel, ha ő nem akar változtatni, nem segíthetsz neki.

2015. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drogozni még nem drogozott, legalább is szerintem...igazából attól féltem és azért is tettem fel a kérdést, mert folyamatos veszélyben is lehettem/ lehetek...ki tudja kik követtek...
2015. júl. 19. 14:58
 5/6 A kérdező kommentje:
14:57 es...valószínűleg igazad van
2015. júl. 19. 15:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. júl. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!