Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak Bécsben velem korú...

Vannak Bécsben velem korú magyarok? 13/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Inkább örülj, hogy nem ezzel a génhulladék néppel kell együttlenned. Ha hiányoznak, nyugodtan gyere vissza a putriba.
2015. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D hahaa hat jobban orulok egy magyarnak mint 100 toroknek :P
2015. júl. 20. 15:42
 3/4 anonim válasza:

#1 Kedves kérdező sajnálom de hozzá kellett szólnom mert nem bírom az olyan embereket mint az 1-es válaszoló! (nem lakom Bécsben)


Kedves 1-es válaszoló! Szerinted ő egyedül lakik kint Bécsben? Gondolom jobban örülne ha itt lakna (szerintem)

De lehet csak én értelmezem így-e kérdést.

De szerintem egy 13 éves lány nem fog külön élni a szüleitől... szóval ha ő akarna haza jönni Mo.-ra akkor se tudna egyedül... Meg lehet a te házad putri a miénk nem. ezzel csak azt akartam leírni hogy egyedül semmiféleképpen nem tudna vissza jönni Mo.-ra. Na meg ha vissza is tudna. Egyedül egy 13 éves lány hogy élne meg? De nem csak Mo.-n hanem úgy bárhol?! Hibáa tudja a nyelvet...

2015. júl. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En becsben lakom . Ha akarsz nyugodtan irj. 15/F
2015. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!