Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben élő magyarok! Miben...

Bécsben élő magyarok! Miben más, miben jobb/rosszabb az ottani élet, mint a budapesti/magyarországi?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azon gondolkodom, hogy az egyetemi alapképzés után ki kellene költözni Bécsbe. Nekem, mint budapesti lakosnak, nagyon tetszik, mert hasonló hangulatú város, ráadásul közel is van Magyarországhoz.
2015. ápr. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyan nem bécsben élek,de olyan nincs hogy miben rosszabb!csak miben jobb van!Erre mi sem jobb bizonyíték mint hogy bécset az idén (már nem tudom hanyadjára)a legélhetőbb fővárossá választották
2015. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én itt élek Bécsben, ez a 3ik ország ahol élek az EU-n belül (Rotterdam,London, Bécs).

Bécs mindenben veri a felsorolt helyeket is, BP-ről nem is beszélve.

2015. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenben jobb bécs, az árak magasabbak de ha van állásod akkor nem veszed észre
2015. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kim Bo Mao válasza:
100%
Bécs tényleg mondhatni, hogy mindenben jobb Budapestnél, még a levegője is tisztább, viszont a rokonok távol vannak. Ha a pénz meg is lenne a hazautazáshoz az idő legtöbször nincs meg hozzá. Ha van lehetőséged próbáld ki veszíteni nem igen veszíthetsz, viszont utána már nem fogod soha többé úgy látni Magyarországot mint előtte.
2015. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bécs egész Európa egyik ha nem a legjobb városa...
2019. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!