Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen baráti köröm?

Figyelt kérdés
37 éves egyedülálló anyuka vagyok. Úgy érzem,a gyermekemen kivül nem élek. Nincsenek már barátok,talán nem is voltak, csak dolgozom és hazajövök a kicsimmel. Ha el is mennék valahová, nincs kivel... Mit tegyek érte,hogy nekem is legyen baráti köröm?
2015. júl. 20. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom. Ha gondolod írj privát.

És ha nem vagy utálatos, talán meg ismerkedhetünk.

Ki tudja? még lehet belőle egy életre szóló barátság is.

2015. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy! Jól esik, hogy ezt írtad! Köszönöm!!
2015. júl. 21. 07:22
 3/4 A kérdező kommentje:
És az is rossz, hogy mindenki mondja, hogy keressem a tàrsasàgot.... Màr minden ismerősömet körbeinfoztam, meg hívtam találkozni. Volt is pèlda rà, hogy taliztunk, de utána nem keres engem senki. Mindenkinek megvan a maga baráti köre. Pedig azt mondjàk, hogy jó fej vagyok. Lehet, de màr nem leszek az, ha csak magamban vagyok ès magànyos. A munkahelyemen is egyedül ülök az irodàban
2015. júl. 21. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 es vok. én is írnék privit, de ha Te tőmondattal válaszolsz, én nem tudom kitől kaptam. Mert ez az üzenő névtelenként küldi el, a válaszodnál már ott a neved. Ha te kezdeményezel privát beszélgetést akkor a kapcsolódó kérdést is megjeleníti. Én sok emberrel beszélgetek itt, ezért nem fogom tudni nyomon követni, hogy kinek mit írtam.

Azokkal az emberekkel, akikkel tudunk társalogni, mailcímet cserélünk, utána meg skype vagy a gmailon is van chat és video is

2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!