Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked van olyan igaz barátod,...

Neked van olyan igaz barátod, akit hanyagolsz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyanok vannak. Valahogy ilyen az ember, azt hanyagolja akiről tudja, hogy bármikor kéznél van ha kell.
2015. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, ahogy az első írta minek megfeszülni, ha nem szükséges... :D Nem veszem fel a telefont, mert nincs kedvem átmenni hozzá vagy segíteni neki, de h.nap felhívom és egy "bocs nem vettem észre" dumával el van felejtve. D: Akkor minek megszakadni? :D Persze ez nem mindig van így. DE meleg van stb. :D 22/f.
2015. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem hanyagolom az igaz barátaimat... Nem lenne fair, mivel pont attól tartom őket "igaz" barátaimnak, hogy mindig ott vannak nekem, ha szükségem van rájuk vagy egyszerűen csak unatkozok.
2015. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk úgy is.

Húzós vizsgaidőszakban nem igazán találkozom senkivel, ha sok időmet veszi el, de mindenkinek van elfoglalt időszaka. Megértik, én is megértem, ha velük van ilyen.

Vannak olyan barátaim is, akik évek óta távol élnek és évente 1-2-szer tudunk csak találkozni. Velük sem beszélek minden nap, mert nincs miről, de ezt egyikünk sem kezeli negatívumként.

2015. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!