Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Csajos estére tudnátok tippeket adni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, csajos, este, buli

2015. júl. 24. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
film, sorozat+popcorn, süssetek vagy főzzetek valamit, workout, mozi, bowling,ha idősebbek vagytok koktélozás:Dd körömfestés, megcsináljátok egymás haját, képeket csináltok:)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. júl. 24. 14:41 Privát üzenet
karaoke és vegyétek fel :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. júl. 24. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 éves lány vagyok, úgy érzem nincsenek jó lány barátnőim. Jó lenne egyet kávézni, színházba, kiállításra menni, megbeszélni dolgokat lányokkal, de nem tudom hol ismerkedjek. Szerintetek?
Tudnátok tippeket adni milyen lenne egy ideális ajándék születésnapra egy 15 éves tini csajnak?
Tudtok olyan oldalakat/tippeket írni, ahol KIS alapterületű tini lányszoba berendezése és dekorálása a téma?
Szilveszteri csajos buli! 7-en leszünk úgytűnik! Mivel üssünk el az időt? Tippeket!
Uj msncímet akarok csinálni de semmi ötletem nincsen. A régi már nagyon elavult meg az egész máár régi. Tudtok tippeket modnani hogy milyen csajos msnem legyen lehet vicces egyszerűű stb?
Kérhetek tippeket egy londoni csajos hétvégére?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!