Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm össze akar...

Legjobb barátnőm össze akar velem költözni, ami nem is lenne baj, de? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg én is ő is dolgozunk.

Ő párjával lakik,de nem túl jó a kapcsolatuk és azt tervezi,hogy félre rak majd pénzt és kivesz egy kis lakást vagy garzont.Mondta,hogy ő azt szeretné ha együtt laknánk.Így a bérleti,rezsi díj is megfeleződik.Én meg úgy is önálló életre vágyok itt a lehetőség.Ő meg nem is szeretne egyedül lakni.


Nos oké ezzel mind nem lenne baj,de itt van a de.


1,Ismerem barátnőmet,ő sokáig egy munkahelyen nem marad meg,max pár hónapig.Lebetegszik stb így kirúgják vagy ő mond fel. Nos nekem ez így eléggé bizonytalan.Évek óta ez a helyzet.

2,Én csak most kezdtem dolgozni 2 hete,újonnan nyílt üzlet egyenlőre nem kapok túl sok pénzt csak 50-60 ezer ft-ot,ha beindul akkor 120 körül meg fogok keresni! De egyenlőre még az üzlet a próba idejét tölti,hogy ha beindul akkor marad,de ha 4-6 hónap múlva sem indul be akkor nincs tovább.Remélem nem így lesz!!! De a főnök mondta,hogy egyenlőre még bizonytalan az egész ugye. Nekem havi 15 ezer ft alapból lejön a bérlet miatt.

3, Van egy kistestű kutyám,kutyával meg köztudott,hogy nem egyszerű albérletet nézni,főleg,hogy idős már és nem szobatiszta,ugatós lett :/ így kivágnának mint macskát szarni.


Viszont barátnőm meg van sértődve rám,hogy nem akarok össze költözni.Nem tudom mit tegyek,de a 3 pont szerintem eléggé meghatározó abban,hogy egyenlőre nem szeretnék itthonról elköltözni.


Ha már beindul az üzlet és keresek 100 ezer körül azt mondom jó,számíthatok egy fix fizetésre,de egyenlőre még ez tök bizonytalan!!


Mi a véleményetek erről??


2015. júl. 26. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom az volt, hogy jól ki vagy használva, dolgoztatnak bagóért, aztán majd kidobnak hogy bocsi de "nem indult be az üzlet".


Ettől függetlenül nem érdekelne mit gondol, megmondanám hogy én önálló életre vágyom, ha nem érti meg, akkor az az ő baja.

2015. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem tökéletesen igazad van.
2015. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég szarul élnél még 120,000ből. Inkább gyűjts, de ha mondjuk megunod a szüleidet akkor a barátnőddel menj az albérletbe, különben nem nagyon fogsz tudni félretenni.
2015. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem használnak ki 2 hete nyitottak meg. Egy másik lánnyal vagyunk alkalmazottak.Eleinte kb 2 hónapig ilyen kevés lenne a fizetés,utána lesz több amikor több lesz a forgalom. Én ezt így vállaltam be!



Tudom,hogy 120 ezer ft nem sok,természetesen én is előbb félre rakni,gyűjtögetni és később elköltözni akartam.De én az elköltözést max jövőre tervezem,mikor lesz már elég félre tett pénzem. Addig meg el vagyok anyuméknál,havi 10-15 ezret oda adok nekik,ezzel is segítve nekik!

2015. júl. 26. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán akarsz te költözni, az érveid helyesek, ne költöz.

Ne a barátnőd kedvére menj albérletbe.

Mond el neki a kutya és a pénz, munka érveket, ezeket neki is meg kell értenie, el kell fogadnia.

2015. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék költözni,akár vele is csak nem most! De elmagyarázom neki az érveket normálisan.
2015. júl. 26. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szeretnék költözni,akár vele is csak nem most! De elmagyarázom neki az érveket normálisan."


Ez a lényeg, ezt tartsd szem előtt. Ez a dolog az, amit valójában akarsz. Ha így lesz, nem fogsz megbánni semmit. Ha másnak köszönhetően döntesz más mellett, akkor lehet, hogy később megbánod és addig is ott fog furkálni benned egy érzés, hogy nem kellett volna.


Egy igazi barát pedig megérti a dolgot és nem erőszakolja magát az emberre. Mondd el az érveket és ne hagyd, hogy lekicsinyítse az érveid, hogy neki kényelmesebb legyen.

2015. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt szem előtt tartom,mert hosszú ideje már,hogy nem dolgozok. Teljesen fel kell ruházkodnom,kutyámat beoltani,idős kora révén szeretnék kivizsgálást csinálni. Akkor Nekem kell legalább 3 fizetés ahhoz,hogy teljesen rendbe legyek ruha ügyileg meg minden ügyileg. Anyuméknak is szeretnék segíteni anyagilag. Szóval most nem tudok félre rakni sem. Ha már én rendben leszek akkor tudok félre rakni későbbre. De mondom az minimum a jövő nyár. Én így tervezem aztán persze lehet ebből bármi még.
2015. júl. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!