Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mik azok a tényezők, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tényezők, amik miatt egy férfi össze akar költözni a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mindentől függ! :) Attól hogy hogy viselkedik a leányzó pl! Ebből kilehet indulni...de vannak alap dolgok! :)
2015. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nagyon szereti és vonzódik hozzá.

2. Szerintem a legfontosabb,ha a nőben látja azt,hogy biztosítani tudja az "ideális" családi légkört,a jó kis családi fészket,ahová szeret a férfi hazamenni.

Ezalatt azt értem,hogy pl. tud főzni(nem kell,hogy mesterszakács legyen),rendben tartja a lakást, érzi,hogy a "gondját tudja viselni". Támogatják egymást egy fárasztó nap után,a saját kis helyükön,ahogy nekik jólesik,nem pedig >náladvagynálam<.

2015. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

20-25 éves fiúk körében: el akar már költözni otthonról, egyedül unalmas és drága, szeret sokat szexelni és haverral nem tud. :D

Ismeretségi körben nem csak a szerelmes fiúk költöznek össze a barátnőjükkel.

L20

2015. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Millió tényezőtől függ. A párom például befogadott, amikor nagyon gyorsan kellett elköltöznöm az előző lakásomból. Ekkor még egy hete se jártunk. Néhány nap múlva találtam albérletet, de akkor már azt mondta, hogy olyan jól érzi magát így, hogy inkább ne költözzek el.

Pedig nem vagyok egy házitündér, szerintem még többet is főz meg takarít, mint korábban. :D

2015. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sex !
2015. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dugni akar. Persze a nő is.
2015. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!