Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék velem...

Hogyan szerezhetnék velem egykorú barátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy elég nehezen ismerkedem másokkal és túlságosan visszahúzódó vagyok. Nemrégen anyám teljesen kilépett az életemből és most mamámmal élek. :/ Nagyon magányosnak érzem magam. A suliban igaz rengeteg ismerősöm van, elég sok mindenki kedvel, megbíznak bennem, olyan embernek tartanak akinek bármi problémát eltudnak mondani. Mindig én vagyok az az ember aki megpróbálja az emberek közt elsimítani az emberek közti konfliktusokat. Nagyon sokan bíznak bennem. de az a gond hogy én nem hinném hogy a barátaim lennének ezek az emberek. Mindenki csak akkor keres fel ha valami baja van. Elég jó tanuló vagyok. a bizim még 4-es alatt soha sem volt. Szeretek egyedül sétálgatni az erdőben, búzakalászok közt járkálni magányomban. Szeretek az állatokkal lenni, de az a gond hogy szinte senki se szól hozzám. A mamámmal nem valami jó a kapcsolatom mert szerinte miattam ment el a lánya. Van olyan nap mikor egy szót sem szólok senkihez sem, és mások sem szólnak hozzám. Régebben gondoltam arra hogy öngyilkos leszek mert nem bírom ezt a magányt, de mivel rengeteg időm van gondolkodni ezt is alaposan átgondoltam hogy azért ezt még sem kéne. A városba járok suliba ami innen 8 km-re van. A városban sok embert ismerek de itt a faluban szinte senkit. Az a gond hogy a városba nem szeretek járni, mert rosszul érzem magam a tömegben. A faluban sok gyerek van, de nem merek ismerkedni, mert egyáltalán nem érem úgy hogy bármi jól kisülhetne ebből. Úgy érzem hogy mindenkitől nagyon különbözök, és senki sem tud megérteni... Most sajnos egész nap itthon vagyok mert kificamítottam a bokámat. esetleg lenne ötletetek hogy hol tudnék barátkozni? Talán a kisebb túlsúlyom is közrejátszik a dologban? esetleg lenne kedve valakinek itt beszélgetni?

2015. júl. 26. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 14 éves fiú vagyok.
2015. júl. 26. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mindig én vagyok az az ember aki megpróbálja az emberek közt elsimítani az emberek közti konfliktusokat."

Mindig elrontod a szórakozást.

Légy keményebb. Ha sokat vagy otthon és úgyis unatkozol, akkor edz.


Persze, én is belátom, hogy szép a lelkivilágod, nem mondom, hogy változtass rajta, de ennyivel nem fogsz tudni érvényesülni.

2015. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem... Gyakran szoktam futni. Azt nagyon szeretek.
2015. júl. 26. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, valami szakkört, hobbyt, így a hasonló korúak közt találhatsz barátokat is.

Menj közösségbe, emberekkel ismerkedni csak ott lehet.

2015. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!