Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lesz egy csaj igazán...

Mitől lesz egy csaj igazán csajos?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy csaj csajos arról csak negatív jelzők jutnak eszembe. Én egyáltalán nem vagyok csajos, nem tudok a semmiről órákon át beszélni, nem vagyok kétszínű, nem vagyok féltékeny és irigy, nem vagyok hisztis és képmutató... :D A csajos számomra ezeket jelenti.
2015. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
nos nézzük: kb 100 db mellkidobós csücsörítős kép a fészbukon, nem árt ha napi 8 óránál többet ott töltesz és posztolgatod a szelfiket magadról, tedd ki a csöcsöd, mutasd a pitsád, buli egy héten legalább ötször, shopping heti 3szor, szülők pénzéből természetesen, beszélj ki mindenkit mindenkinek, minden héten más pasid legyen, a szex vagy sz.pás legyen meg a megismerkedéstől számított 10 percen belűl, műszempilla, műkarom, műhaj, szoli, kacsaszáj, műcsöcs, jelentkezz a következő VV-be, hogy világsztár lehess.
2015. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti összekevertétek a r**bancsággal.

Ha valaki csajos, nekem nem ezek a jelzők jutnak az eszembe.

Nekem ilyenek, hogy szép, vagány csaj, van önbizalma, okos, stílusos, tudja, hogy nézzen ki, kedves, nőies.

2015. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a nagyon csajos csaj :D


Számomra azt jelenti,hogy mindig mindenhez ékszer,mindig szépen akar kinézni,csinosan még ha a boltba ugrik is le.

Körömlakk,smink 5 millió van a fiókban,sok magassarkú.Szoknyák.Pletyizni órákról a férfiakról,kapcsolatokról,ruhákról. Mindig mindenhol a ruhákat nézi.


Én kutyasétáltatáshoz és boltba leugráshoz átlagosan öltözök,semmi smink,ékszer stb.

Munkába menet csinosabb felső,topánka,saru stb,smink.


Smink: húgomét használom :D

Körömlakkom nincs

Magassarkút csak alkalomra veszek fel,de akkor is viszek topánkát,mert lerohadna a lábam

Pasikról,ruhákról stb nem tudok pár mondatnál többet beszélni.

Nem követem a divatot,inkább a kényelmet helyezem előtérbe.

2015. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AprilMayJuneJuly válasza:

Attól,hogy feminista,hogy tudja,mit csinál és ura önmagának. Hogy nem vetődik egy férfi lába elé és van egy kis önérzete.

Egyébként mindenkinek más a csajosság..

2015. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 raudaeirikr ***** válasza:
Attól hogy ilyeneket kérdez.
2015. aug. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borotvált punci
2015. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Divatmajom szerep, nagyképűséggel párosítva. :D
2015. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!