Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék melegekkel barátkoz...

Hol tudnék melegekkel barátkozni, lehetőleg online?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élő, 20 éves, heteró lány vagyok és bővíteném a meleg baráti körömet amit online szeretnék kivitelezni. Anno egy meleg barátomat mindig elkísértem meleg szórakozóhelyekre és ott adatott volt a barátkozás, és jól is éreztem magam a társaságukban, viszont sajnos manapság nincs lehetőségem élni ilyenekkel.

Meleg társkeresőket kerestem ahol konkrétan tudtam, hogy nem gáz ha regisztrálok heteróként de nem értem el sok sikert, meg facebookon kerestem csoportokat, de amikbe jelentkeztem volna, elutasítottak!

Komoly szándékú ötleteket / tanácsokat várnék, hogy hogyan tudnék ismerkedni, esetleg ismertebb weboldalakat, amik szóba jöhetnek nekem!



2015. júl. 30. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Elég furcsa vagy.
2015. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Veled valami nem oké
2015. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kritérium számodra a barátkozásban, hogy meleg legyen az illető?

24/f meleg

2015. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D
2015. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah, megint egy tipikus fag hag, aki akar egy cukcsi öri barit, akivel lehet shoppingolni.
2015. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

- 11:37

Mi a furcsa abban, ha toleráns vagyok és ráadásképp szeretem is ezeknek az emberek társaságát?


- 11:59

Neked szintúgy ez a válaszom mint az előzőnek! Komoly válaszokat kértem nem homofób megnyilvánulást, szóval menj játssz a kis látens barátaiddal tovább. Köszi!


- 12:00

Jól érzem magam a társaságukban, értékelem a nyitottságukat, és az őszinteségüket, és további olyan értékeket amit manapság nem sok heteróban lelhető fel. Számomra ők különleges emberek. Alapból is szeretem a "más", nem hétköznapi embereket, és ez alatt nem csak a melegekre célzok!


- 12:48

"Nah, megint egy tipikus általánosítás!" Nem kell általánosítanod én felém se és a melegek felé se!

1. Plázát csak akkor látok ha jobbik esetben évente moziba megyek

2. HA vásárolok is, akkor online teszem, szóval, nem igényelek "cukcsimukcsi shoppingolós örcsibarcsit" (jézusom, hogy lehet ilyet írni?!)

3. Nem drága luxus-f*s koktélok szürcsölése mellé kell a társaságuk egy unalmas délutánon, bájcsevej mellé! Inkább akkor már egy üveg vodka! ;)

4. Ha ilyesmi társaságot akarnék akkor azt írtam volna! Logikus, nem?!

2015. júl. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!