Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokan miért silányítanak egy...

Sokan miért silányítanak egy kapcsolatot egyoldalúvá?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen peches, de ez már a harmadik barátnőm, akivel miután levelezés formájában tartjuk a kapcsolatot, a végén arról szól az egész, hogy csak az ő problémáit vesézzük ki, róla szól az egész levelezés.

Ami most kicsapta a biztosítékot, hogy az illető egyszer nem reagált arra amit én írtam magamról, de végül is a közös semleges témákra igen (meg természetesen saját magára is szorított pár bekezdést). Hát oké, belefér. Ezt követően viszont visszakérdezett, hogy velem mi van, így hát én is írok magamról, ráadásul kérdezek is a gondommal kapcsolatban, erre kurta mondattal elintézi pl. "hát igen, neked is nehéz", aztán magáról regél még három bekezdésen át.

Ezt már annyira abszurdnak érzem, hogy már kedvem sincs erre felhívnom a figyelmét. Egyszerűen nem értem, hogy míg "élőben" ilyen problémám sosem volt, hogy ezek a lányok nem figyeltek volna rám, vagy elbagatellizálták volna az én mondandómat. Nem tudom, hogy levelezés formájában miért jutnak oda, hogy "élő" kisnaplóba írnak, aki csak azért van, hogy reagáljon rájuk.

Volt akivel megbeszéltem, és sikerült dűlőre jutni, de többedik alkalommal feleslegesnek érzem erre fordítani az energiát.

Gyakori jelenség ez? Ti hogy kezelitek?


2015. aug. 4. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, ismeros 😓 en mindig szandekosan eroltetem a temat olyan dolgokra ami kapcsan nem tud magarol beszelni, raveszem hogy mondja el a velemenyet az en problemaimrol is.. nem venne eszre magat kulonben
2015. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!