Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megpróbáljam vele megjavítani...

Megpróbáljam vele megjavítani a kapcsolatot? Se vele, se nélküle barátság?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, szeptemberben ismertem meg egy fiút, akivel osztálytársak lettünk, és a kezdetektől fogva nagyon jókat beszélgettünk, remekül megvoltunk.

Egy idő múlva elmondta hogy tetszem neki, annak ellenére hogy van barátom, és ezt ő az első perctől fogva tudta is. Megbeszéltük ezerszer, hogy nem lesz belőle semmi, mert szeretem a barátomat, és emiatt egyre többet veszekedtünk már az utóbbi időben.

Egyik este összevesztünk, másik nap egymás nyakába borultunk (jó sokszor megesett), míg egyik nap halálosan megsértődött, amiért nem lógtam ki vele a suliból a közeli sörözőbe.

Azóta nem köszönt a suliban de szemmel tartott azért, facebookon a posztjain keresztül célozgatott arra hogy mekkora "veréb" vagyok, és "verebekkel" beszélgetek (igen, maximálisan ki akart sajátítani), míg végül közölte hogy ragadjak is össze velük, azóta nem beszéltünk.

A napokban fel sem köszöntött névnapom alkalmából, inkább kitörölt az ismerősei közül....bejelöltem, de a kérés függőben maradt.

Tanácsotokat kérném abban, hogy mit tegyek? Írjak rá/hívjam fel (vállalva hogy kiröhög és nem válaszol), vagy hagyjam, hátha meggondolja magát és megkeres? Nekem fontos a barátságunk, igazi sülve-főve társaság voltunk mi ketten, de ez az alázás sincs ínyemre, hogy levegőnek néz, önzőn viselkedik. A segítségeteket nagyon szépen megköszönném! :)



2015. júl. 28. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd félre, vagy el. Nyugodt hangon beszélj vele. Egyszer.

A dolgaitok rendezését illetően hallgasd végig az ő véleményét is.

Ha nem lehet vele közös nevezőr ejutni, továbbra is ellenséges, akkor pedig felejtsd el.

2015. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megfontolom, csak lehetséges, hogy hagynom kéne egy kis időt...köszönöm szépen a tanácsot! :)
2015. júl. 28. 19:27
 3/3 akosakiraly ***** válasza:
Lépj tovább ezen a "barátodon"
2015. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!