Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még régebben megismerkedtem...

Még régebben megismerkedtem egy lánnyal az egyik buliban. Hazakísértem és percekig csak smároltunk. Tovább?

Figyelt kérdés
Rá két napra találkoztunk és azt mondta hogy nem akar barátot meg stb. de közben mondta hogy milyen jó illatom van és mielőtt elment volna táncórára ezt megcsókolt. Aztán volt egy csomó időm és beültem az órára amire nem szabadott volna de én ezt nem tudtam a lány pedig kiakadt rám és tiltott fészről is. De én nem hiszem el, hogy ez a kis malőr semmisé tette volna az előtte történteket. Mi a véleményetek ???
2013. szept. 9. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ribi volt.
2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Jah, egyéjszakás kaland voltál, érd be az emlékekkel és menj tovább :DD meg örülj hogy férfinak születtél :DD
2013. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt, hogy lejáratod a többiek előtt. Hagyd a francba, vannak ennél normálisabb lányok is!
2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!