Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak a barátnőmnek?...

Mit adjak a barátnőmnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Jövőre lesz a ballagás és mielőtt elválunk egymástól szeretnék neki adni valami szép ajándékot, nem kell nagy dolgokra gondolni ilyen házikészítésű cuccok. Gondoltam rajzra és idézetre vagy karkötőre de kellenének még ötletek hogy összekombináljam őket,jövőre lesz hogy 5 éve leszünk a legjobb barátnők. Minden ötletet szívesen fogadok :) 13/L (hamarosan 14 éves leszek :D)

2015. aug. 8. 14:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Szereti a zenét,a sminket, a ruhákat és odavan a fociért és a táncért -mindezekkel ellentétben velem :D (kivéve a zene) olyanra is gondoltam hogy ilyen közös ajándék amit mind a 2 en használunk pl. Egy ilyen összerakható nyaklánc de sehol sem találok ezért más ötletek kellenének
2015. aug. 8. 15:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szintén jövőre ballagok, és szerintem a legalkalmasabb ajándék valami olyasmi lenne ami emlékeztet titeket valami közös emlékre.:) Pl. én a barátnőmnek egy hajgumit adok, amit még Ő adott nekem kölcsön 5.-ben, (amikor még utáltuk egymást). Persze nem nagy ajándék (főlleg hogy egy fityingembe nem került), de még adni fogok neki még valamit, de azon még ráérek rágódni.:)

Remélem segítettem.

14/l

2015. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem esetleg készíts neki egy szép karkötőt a kedvenc színeiből és készíts egy díszes fotóalbumot ahova közös képeket ragasztasz. Ez örök emlék marad.

Tipp az elkészítéshez: Tölsd le a telódról a fotokat majd nyomtasd ki. Ha van rá lehetőség a képeket időrendbe tedd az albumba (évek szerint pl.: 2010, majd 2011 stb.) És ez egy csodálatos emlék. Sok sikert hozzá. :)

2015. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 9. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idén ballagtam, és a legjobb barátaimnak, vagy akik fontosabbak voltak nekem, levelet írtam, leírtam a legjobb élményeinket együtt, természetesen kézzel írtam, mert az személyesebb. Karácsonyra pedig meséket írtamvnekik, ha jól írsz, ezek nagyon jó ajándékok lehetnek :-)
2015. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!