Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba hívni kell a...

Babalátogatóba hívni kell a rokonokat, ismerősöket, vagy úgy illik, hogy ők jelentkeznek és jönnek látogatni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Hívni kell, mert általában úgy van, hogy nem akarnak zavarni, nem tudhatják, hogy meddig nem akarsz fogadni látogatókat! Több helyen ezt hallom vissza, és én is így csináltam!
2012. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívtam senkit, mindenki megkérdezte, hogy mikor jöhetnek :) Ha nem így lett volna, valószínűleg én hívtam volna látogatóba a rokonokat, barátokat.
2012. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább hívd őket, mert lehet, nem akarnak zavarni.

Én már a baba 1 hetes kora után fogadtam a rokonokat, de van, aki csak 2-3 hósan örül ennek.

2012. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

aki el akart jönni az megkérdezte, hogy mikor jöhet

aki nem akart eljönni az nem is jött


Nagyon rosszul eset, hogy sokan nem jöttek el a rokonságból megnézni a babát, mert én elmentem az ő babájukat megnézni. Így utólag örültem is, hogy nem szóltam körbe, hogy mikor jöhetnek, mert az olyan lett volna, hogy én kényszerítem rájuk a látogatást.

Meglepő módon olyan rokonok jöttek el akikkel utóbbi időben kicsit megromlott a kapcsolatom ráadásul ők a kórházba is eljöttek.


Volt olyan rokon aki az utcán megállított és közölte, hogy vigye el hozzájuk a babát mert megakarják nézni. :S

2012. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A többség szólt, hogy jelentkezzek, ha nem zavarnak és jöhetnek babát látogatni. Aztán volt, aki közölte, hogy jön. Akadt olyan is, aki ígérte, de nem jött. Igazából sok minden kiderült így a kapcsolatokról...:)
2012. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szóltam senkinek, aki jönni akart telefonált előtte, hogy jöhet-e.
2012. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik babónál sem hívtam senkit, nekem az olyan, mintha direkt kikövetelném, hogy jöjjenek és hozzanak ajándékot. Mert aki babalátogatóba megy, az ugye úgyis hoz...

SMS-t mindenkinek küldtem, hogy megszületett, aztán aki el akart jönni látogatni, úgyis felhívott, mikor jöhet.

2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!