Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti fel mernétek tenni ezt a...

Ti fel mernétek tenni ezt a kérdést a legjobb barátotoknak?

Figyelt kérdés
Azt a kérdést, hogy kit választana kettőtök között: téged, a legjobb barátját vagy a szerelmét?

2015. aug. 12. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fel :D
2015. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha a válasz nem az amire számítottál?
2015. aug. 12. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyesfajta ultimátumadás számomra felér egy érzelmi zsarolással, így soha eszembe nem jutna ilyesmit kérdezni senkitől.
2015. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem, sajnos, ha mindenki feltenné a kérdést, eléggé szenvedne pár ember.
2015. aug. 12. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én tudom, hogy őt választanám, hogy ő is az már más kérdés de én nem várom el tőle, szóval számomra nincs rossz válasz.
2015. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

eszembe se jutna ilyet kérdezni.

ha tőlem kérdeznének ilyet ott rúgnám pi*sán a kérdező felet

2015. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondolom nagyon kellemetlen kérdés, szóval nem vagyok egyedül.
2015. aug. 12. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Utálom ha ilyeneket kérdeznek tőlem. Nem tudok dönteni sok esetben, de nem is akarok. Az ilyen kérdések tényleg egy érzelmi zsarolással érnek fel, senkinek se kívánom azt, hogy ténylegesen ilyen helyzetbe kerüljön, a válasz meg lényegtelen. Amíg jól elvagyunk, bízhatunk egymásban, segítjük egymást nem érdekel a dolog. Ha meg nem így van, akkor tudom a választ:) Mellesleg elfogadnám, ha azt mondaná, hogy a barátját, sőt szinte el is várnám tőle, hogy őt mentse meg, vele élete végéig lehet folyamatos társa, aki mindig vele lehet, barátok meg legyenek akármilyen közel is, ahogy felnőnek egyre ritkábban tudnak találkozni, nem biztos, hogy olyan boldoggá tudnám tenni idővel, mint a barátja:)
2015. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De akkor már baj van, amikor ott van két jó barát.(X,Y)

X-nek párkapcsolata lesz, amíg Y marad egyedül. Sajnos, ezt tapasztaltam saját bőrömön, hogy X kb. mindig a párjával megy, már oda is ahova eddig csak Y-al ment. Ilyenkor szar, mikor valamelyik fél kirekesztődik. Gondolom, ezt a problémát úgy lehet megoldani, ha Y is talál magának egy párt, aztán szépen lassan elhidegülnek egymástól..

2015. aug. 12. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van a barátnőd figyel arra, hogy meglegyen az egyensúly. Az enyémmel alapból se voltunk mindig együtt ez igaz, de sose éreztem magam kirekesztve, másodiknak. Szóval ha elég fontos vagy a barátnődnek és nem veszik el a kapcsolat rózsaszín ködében, akkor megoldható a dolog. Én se hanyagolom a barátaimat és a barátomat se:)
2015. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!