Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mindent elmondotok a...

Ti mindent elmondotok a legjobb barátotoknak/barátnőtöknek? Vannak-e előtte titkaitok?

Figyelt kérdés

Ha vannak akkor mi az amit nem mondotok el neki/nekik?Most nem azt mondom hogy nekem mondjátok el hanem hogy milyen témába tartozik.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



#barát barátnő titok
2013. aug. 14. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze vannak ilyen dolgok amiről nem kell nekik tudni. Meg senkinek se. Ha valami olyan dolog, addig van biztosítva h nem derülnek ki, vagy vannak jó helyen, amíg egyedül én tudom. Hogy mifélék ezek? Kinek mi. Vagy mit érez fontosnak annyira gáznak, vagy tudomisén minek, hogy úgy érzi nem mondja el. Ha nyomasztja, tanács kell akkor se. Esetleg ide beír névtelenül. Az is sokat segít.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak titkai de ami nem olyan fontos azt persze meg lehet beszélni de mindig lesz olyan amit rajtam kívül senki nem tud!
2013. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi mindent megbeszélünk... Mert ha nem mondjuk el akkor is látszik rajtunk h valami nem stimmel... És akkor kibeszéljük magunkból legyen az pasi ügy vagy csak ugy beszélgetünk
2013. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát mivel nincs legjobb,csak sok jó,ezért nem:D

A netesdolgaim titokban vannak:3

2013. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó titkom van, amit nem mondok el. Senkinek, névtelenül se.
2013. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Justicar ***** válasza:
A legjobb barátommal még a szexuális dolgokat is megbeszéljük. A vicces része, hogy ő lány.
2013. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi mindent megbeszélünk. Legalábbis én mindent elmondok neki, a legcikisebb dolgokat is. Ő mondjuk nem igazán, de szívesen meghallgat, bármiről legyen szó.

Mondjuk így belegondolva nekem is van egy titkom, amit még neki sem mondtam el. :O Egyáltalán nem nagy dolog, de akkor sem mondtam el.. nem is fogom. Ezek szerint mégis vannak titkaim. :D

2013. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiú a legjobb barátom, s mi szerintem mindent elmondunk egymásnak. Bár az ő nevében inkább nem beszélek erről. :D

De én mindent megosztok vele, viszont ő nem csak egy sima legjobb barát, hanem egy igazi olyan ember, akiben tényleg megbízom és meg is érdemli azt, hogy bízzanak benne. :)

2013. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!