Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik lány barátomnak...

Az egyik lány barátomnak nemrég tudtam meg, hogy meghalt a keresztanyukája és azt akarom kérdezni, hogy mit mondjak neki amikor találkozok vele?

Figyelt kérdés
Ma ráírtam Facebookon,hogy akkor találkozunk ekkor...erről beszéltünk aztán észre vettem,hogy most nem úgy "beszél" (ír) mint máskor ezért rákérdeztem,hogy van valami baj? Akkor mondta,hogy meghalt a rokona...mondtam neki,hogy részvétem...Már régebben készítettem neki egy kis ajándékot amit oda akartam adni neki(lánynak),szerintetek érdemes volna?
2015. aug. 12. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést,kicsit rosszúl fogalmaztam...a fontosabb kérdés az volna,hogy mit mondjak neki,nem az ajándékos dolog... Előre is köszi a válaszokat!
2015. aug. 12. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan add oda neki jól esik ilyenkor az embernek ha tudja, hogy vannak mellette és ezzel a kis ajándékkal is pont ezt a tényt erősíted meg. Mondanod nagyon semmit nem kell, mert sajnos ez az élet velejárója és sok mindent nem tudsz tenni.Én a helyedben annyit mondanék, hogy nagyon sajnálom és ha kell bármi vagy van valami, amiben tudok segíteni csak szóljon nyugodtan, rám számíthat.
2015. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2015. aug. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!