Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lány vagyok, és 6éves korom...

Lány vagyok, és 6éves korom óta focizok, akik eddig láttak azok szerint nagyon jól játszom csatárként, még fiúk között is . Nemrég kaptam egy ajánlatot, hogy nagyobb csapatokba is vinnének . Elfogadjam?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek , hogy gááááz vagy nem gáááz hanem csak szimplán idegenek véleményét kérném ki . :) 14 éves vagyok .

2015. júl. 19. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,előrelépés ha nagy csapatba is visznek,mert átlag megye 3-ban 2-3 kocka sört felbontanak meccs után ha nyertetek ha vesztettetek...,mindenképp megéri mert kapsz mezt is.
2015. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki azt hitte , hogy most nagyon beszolt .
2015. júl. 19. 14:05
 3/3 anonim válasza:

Szia Kérdező! :) Én egy 14 eves focista srac vagyok. Azt jo lenne tudni mit jelent az előrelépés szócska...

Ha az o

Szulohelyedtol távoli klubba kaptál meghívást akkor 2 dologot nagyon gondolj át!

Ha elmész gondolom koleszba jarnal új légkör új csapattarsakkal es új osztálytársakkal. Nem biztos hogy a ketto közül vqlamelyikekkel jol fogsz kijonni es azutan csak kin szenvedés lenne az egesz. Ha be birtal illeszkedni akkor van meg 1 dolog.

A sérülés... Ha egy súlyos sérülés ér téged akkor csezheted az egeszet... Nem jatazol utanq sok ideig pliisz semmit se fejlődsz.


Sok sikert hozzá! :)👌👍

Remelem birtam segíteni.

2015. júl. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!