Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm mindenbe utánoz!...

A barátnőm mindenbe utánoz! Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Nekem alapból japán animés kawaii stílusom van, ezért vágattam magamnak animés frufrut, stb. Barátnőm rockos, nagyon kemény fekete stílusa van, erre kitalálja hogy neki is ilyen haj kell!!! És ez még semmi! Attól félek egyszer kettő lesz belőlem •.•

^.^



2015. aug. 13. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
azért utánoz mert egy üres szélhámos
2015. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Haha van bemne valami :D

De még az is hogy volt egy kis "névjegyem" vagy mim, és eztbis ellopta! Nem igaz nincs személyisége? Stílusa? (Amuhy őt imádják a pasik, rengetek barátja volt már, nekem meg még nem is volt!)

2015. aug. 13. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljél!:) Amúgy hát ez visszajelzés neked, hogy jó a hajad, tetszik neki a séród:) Meg hát még lehet, hogy keresi önmagát, és ezért mindent, amit lát, ki akar próbálni, és mivel veled van a legtöbbet...:) Viszont az meg lehet, hogy nincsenek neki önálló gondolatai, és azokat próbálja leutánozni, ami mások szerint menő, na, az viszont már durva, hát gőzöm nincs, mit csináljál, de legyél vele finom, ha közölni akarod vele, hogy ha magad akarod valahol látni, akkor majd kerítesz egy tükröt; hát nem nagyon tudom, hogy egyébiránt mit tudnál tenni, még lehet, hogy ezt is zokon venné, de hát na... Hát ez nagyon nehéz eset. Ő nem önmaga, hanem azt nézi, hogy milyennek kell lennie, hogy mások elfogadják, gondolom, és téged meg azért "tüntet ki" így, mert téged kiváltképp szerethetőnek tart. De nemtom, akkor is durva:/ Meg amit másokban szerethetőnek tart, azokból akarja összerakni a személyiségét, hogy szeressék, mert önbizalomhiányos is lehet esetleg, és fél nagyon tőle, hogy nem szeretnék meg nem fogadnák el őt. Szerintem adj neki egy ölelést, lehet jó lenne, ha tudná, hogy számít.
2015. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolso ez magyon aranyos nagyon sokat segítettél :)

És igen, a narátnőmet elég sokan kiközösítették, nagyon sokat csúfolták, és valahogy nagyon vonzza a konfliktusokat :'( engem mimdig dicsér, hohy én mien szép vagyok, meg hogy mien jkó nekem hogy vannak a saját stílusomjhoz illő ruháim, stb..de engem nagyon zavar, hogy mikor mások előtt vagyunk. Akkor nem adja magát,pr9bál minél jobban hasonlítani rám. Persze nekem is vannak dolgaim, hogy de jó lenne ha ez meg ez olyan lenne mint neki...de nekem nagyon erős stílus irámyzatom van ^.^ még jöhetnek válaszok, érdekelnek a tapasztalatok, és a tanácsok is :)

2015. aug. 13. 20:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt androidról vagyok, de szerintem értitek mit akarok mondani :)
2015. aug. 13. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Tetováltass egy péniszt a homlokodra, aztán ha ő is ezt teszi, szembesítsd!
2015. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez normális. Vedd úgy,hogy nem utánoz, hanem tetszik neki a hajad! :)
2015. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy offolok, de muszály megkérdeznem ezt a kawaii stílust hogy valósítod meg a hétköznapokban? :D

Valahogy nem tudom elképzelni, legalábbis azt, hogy ez ilyen "nagyon erős" módon, ahogy írtad, milyen lehet. :)

ruha, haj, hajszín tekintetében

2015. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
18- vagyok ezért sajnos nem színes a hajam :D de van fufrum, néha kêt magas cofban hornom a hajam, és cuki, hello kitty-s fodros csipkés ruháim vannak, se suliba maradrok az iskoláslány összeállításomnál :)
2015. aug. 13. 22:00
 10/15 anonim válasza:
100%
Te csak maradj önmagad, ne érdekeljenek ennyire mások mert az a károdat fogja hozni nameg sok stresszt. Persze nem szabad leszarni a haverokat/bnoket. De nem is kell túl nagy jelentőséget fordítani neki. Ha te ilyen vagy ilyen vagy, ő meg ha megjátssza úgyis megunja a szerepet.
2015. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!