Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért írogat...

Szerintetek miért írogat nekem ez a lány?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron, amikor egyszer fent voltam a facebook-oldalamon, egy lány az iskolából rámírt: "Szia, mizu, hali, hogy vagy?, mit csinálsz, meg pár Smile. (Ő 2 évvel fiatalabb nálam.) Beszélgettünk így, interneten keresztül pár napig, volt, hogy ő írt rám, volt, hogy én. Alapjából furcsa volt az egész, mert soha nem beszéltünk eddig. Gondoltam: "Lehet, hogy bejövök neki?" Mi másért ismerkedne, hiszen soha nem beszéltünk. Egyébként kedves, okos, intelligens, helyes lány, belőlük manapság kevés van. Na szóval, pár napig írogattunk, jó volt vele beszélni. Utána fél év szünet. Nemrég megnéztem, ő írt nekem utoljára akkor. Ezt a hosszú időt annak tudtam be, hogy csak néha nézek fel a facebook-oldalamra, akkor is csak pár másodpercre. Ő nem függő, de nálam többet van fent. Hónapok teltek el, amikor én írtam a szülinapjára, akkor megint elkezdtünk írogatni, ő még kedvesebb volt, mint előtte. Lényegében egy kicsit megismerkedtünk, kiderült, hogy nagyon hasonlítunk egymásra. Egy eset kivételével végül mindig én köszöntem el, ő mindig mondta, hogy akkor holnap tali. (Félre ne értsétek, csak facebook-tali!) Barátsági körüzeneteket is küldött, (Törölhetetlen a barátságunk, mert sokat jelentesz nekem, küldd el azoknak, akiket soha nem akarsz elfelejteni, meg ilyesmik). Szívecskés Smile-t nem küldött, csak ilyen elpirulósakat, meg kacsintósakat, meg hasonlókat, de ezekből sokat. Iskolában láttam, amint mutogat engem a barátnőinek, akkor szinte biztos voltam benne, hogy bejövök neki. Kb. 2 hétig chateltünk. Ezután megint csak néha beszélgettünk, amit szerintem megint csak az inaktivitásomnak köszönhetek, ezt megbántam. Gondoltam arra, hogy megkérdezem, akar-e még beszélgetni velem. Természetesen ha igen, találkoznunk kellene. Nektek mi a véleményetek erről az egészről? Milyen beszédtémákkal készüljek, ha már kicsit megismertük egymást? Ja, és szerintetek randizni akar, vagy tényleg csak barátkozni?

Én 15/F vagyok.



2015. aug. 17. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, lehet, hogy nem a "barátságok" topicba kellett volna írnom. :)
2015. aug. 17. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. találkozz vele és légy önmagad
2015. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd meg egy üdítőre
2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jézusom. na vajon miért?:OOOOOOOOOOOOOOO mert utál biztos :OO
2015. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2015. aug. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!