Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Távkapcsolatról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Távkapcsolatról van szó, a lány (egy barátnőm) hetek óta írogat a fiúnak, de az nem ír vissza, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A lány ìrt, hogy "hiányzol, mikor talizzunk", semmi reakció.

Aztán írt, hogy "szia. Hogy vagy? Milyen napod volt? " megint semmi. Egyszer a srác írt, hogy "mikor találkozhatnánk?", a csaj visszaírt, hogy "nekem holnap nem jó, de azután bármikor, mikor van időd", ez úgy kb. két hete volt. Azóta a srác nem jelentkezett. Mit mondjak a barátnőmnek?



2014. aug. 27. 04:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ne írj neki többet, mert szarik rád, és csak hülyét csinálsz magadból."

Én speciel ezt írnám.

2014. aug. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, valami ilyesmi lesz. :)
2014. aug. 27. 04:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A jelek szerint barátnőd jobban kapaszkodik ebbe a "kapcsolatba", mint a srác.

Szerintem a srác csak tartalékként tartja ezt a lehetóséget, hiszen ha újra megszünik -akár átmenetileg, rövid időre is- a távolság, a "csaj tálalva".

2014. aug. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Írja meg a srácnak, hogy jelentkezzen, ha el szeretné mondani, mi történt vele.
2014. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!