Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akar tőlem ez a lány?...

Mit akar tőlem ez a lány? Bízzak benne?

Figyelt kérdés

Az egyik lányra ráírtam fészen mert megtudtam hogy az exemmel osztálytársak lettek.Gondoltam érdeklődök.Mindent elmondott amit tudni akartam.Majd napi szinten rám írt.Majd mondta csináljak Vibert és beszélgessünk ott.Azóta napi szinten ír,hív,küld képeket hogy hol volt stb.Minden képemet lájkolta.Ha nem vagyok Viberen akkor hív telón.Kitalálta találkozzunk.De ő nem mer egyedül eljönni menjekbén.Másik megyében él.

Azt mondja megkedvelt és bízik bennem és én is bízzak benne meg hogy legyünk barátok.

Elmondtam neki hogy van egy betegségem stb.Ő azt mondta segít ahol csak tud.

Nem merek benne bízni.Kb.1 hete ismerem és úgy kezel mintha kb.1 éve ismerne.Pincérnőnek tanul,van sok barátnője és barátja is nem tudom miért akar minden áron a barátnőm lenni!

Szerintetek? Ő 18,én 20.Mindketten lányok vagyunk.



2015. aug. 18. 00:03
 1/2 anonim válasza:
Erre anyukám mindig azt mondta, hogy "nem baj, ha vannak barátaid, mert ez egészséges, de van egy határ, amikor már csak magadban bízhatsz". Ezzel arra utalt, hogy bízhatunk a barátainkban, de nem szabad túloznunk és minden egyes kis részletet megosztani velük, mert sosem tudni, hogy mi történhet. Szerintem kérdezz rá nyugodtan, hogy milyen szándékai vannak és miért pont a te barátod akar lenni. Találgatásokból és saját kis elméletekből sosem fogsz rájönni. Sok sikert a továbbiakban!:)
2015. aug. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak magadban bízhatsz. Nem akarlak rábeszélni semmire, lebeszélni meg pláne nem.


Csupán egy negatív példát szeretnék felhozni: egyik ismerősömre az exe barátnője írt rá, akivel egy napig chaten jól elbeszélgettek, majd az exe felkereste az ismerősömet azzal, hogy "na mi van, ilyen hamar túlléptél rajtam?", és utána elkezdte durva jelzőkkel illetni.

A kis csaj arra volt jó, hogy információkat szedjen ki az ismerősömből, amiből aztán az ex gazdálkodhatott a bosszúhadjáratában.


Az első válaszolónak teljesen igaza van, vakon ne bízzál meg abban a lányban, csak próbáld meg tapintatosan kideríteni, miért vagy olyan fontos neki, bizalmasabb információkat pedig ne osszál meg vele!

2015. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!