Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, aki anno elég csendes és visszafogott és kicsit rockos stílusú volt, nem sokan barátkoztak vele.

Én egyszer odamentem hozzá, és arra ösztönöztem a barátnőimet, hogy beszélgessünk vele.Felkaroltam és a csaj egy idő után egyre inkább kezdett megnyílni.

Próbált olyan lenni, mint mi átvette az öltözködési stílusunkat, érdeklődési köreinket egyre csajosabb lett az egykor rocker csajsziból.(Ebben legtöbbet én segítettem neki).Állandóan dumáltunk iskola után, ha vmi problémája volt mindig ott voltam neki. Lelkitársak lettünk és én jelentettem neki a biztos támaszt, a többiek csak haverok voltak.

Ahogy teltek a hónapok egyre szebb lány lett belőle és sokan felfigyeltek rá.Bulikba kezdett járni, cigizett, piált..

Megváltozott. Elkezdett velem flegmázni, bunkó lett, mintha kicserélték volna.Viszont a baráti társaságunk más tagjaival ugyanúgy viselkedett, mint eddig.

Ma már úgy tekint rám, mint egy szaros rongyra, és ha segítséget kérek tőle, állandóan fújjog.Rosszindulatú és tapló..Lassan hozzá sem merek szólni, mert ugrik, és jön a "mivanmármegint" dumájával.

Fogalmam sincs mit tegyek..Rettentően rosszul esik amit csinál velem..


2015. aug. 23. 00:59
 1/4 anonim válasza:

ez annyira tipik...


próbálj meg nem beszélgetni vele, nem lesz feszkó

2015. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj rá, egyszerűen hagyd a pic.ába. :D
2015. aug. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedül kellett volna odamenned, nem a barátnőiddel...
2015. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nincs mire féltékenynek lennem, mert azért nem az a brutál szép, maximum csak el van szállva magától.Stílusilag is elég gyenge még.

Engem csak azzal ütött ennyire szíven az egész, mert mindent nekem köszönhet, ha én akkor nem találom ki, hogy menjünk oda hozzá, ma is ugyanaz a kis senki lenne.

És ennyi hónap barátság után ez a rosszindulat nem tudom miből fakadhat..Annak ellenére, hogy tőlem csak segítő kezet és sok-sok bizalmat kapott, rossz szót soha..

2015. aug. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!