Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 éves nem akar...

Kisfiam 3 éves nem akar egyedül étkezni csak ha én etetem. Kérnék tanácsot hogy szoktassam le erről? S hogy vegyem rá egyen egyedül mindenki más?

Figyelt kérdés
Én rontottam el mert volt egy rossz evő időszaka s akkor hogy egyen engedtem az asztalnál játszani, tv-t nézni s míg ő elfoglalta magát én etettem csak hogy egyen valamit. Sajnos ez lett a vesztem mert tudna ő enni ha akarna mert a leveseket még kikanalazza de minden mást etetnem kell vele. Most került oviba s ott se eszik.2 hét telt el de csak reggeli van benne amit én megetetek vele meg ha délután hazajön akkor eszik a szokásához híven mese előtte én meg etetem csak legyen benne ennivaló.

#Kisgyerekek evési zavari #rossz szokási
2015. márc. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rakd elé. Ha éhes, kénytelen lesz megenni. Mond hogy fáj a kezed és most nem tudod megetetni.
2015. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell etetni, leteszed elé és kész.


Maximum nem eszi meg... majd akkor a következőre. Éhen halni nem fog, és ha hisztizne (FOG) sem kell engedni neki.

2015. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!