Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek a "netes"...

Miről beszélgessek a "netes" barátnőmmel?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal. a neten . és azota legjobb barátnők vagyunk de sajnos sokszor nincs téma. mindig random témákat hozok fel hogy legyen miről beszélgetni! és megbeszéltük hogy skypolni fogunk de félek mi lesz ha nem lesz téma? kinos lenne a csen :( lécci segitsetek! mindketten 13 évesek vagyunk :)

2015. aug. 24. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
amelyik barátnővel nincs közös téma, az nem barátnő.
2015. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 #Nikii ***** válasza:
100%

Szia itt van néhány téma:

Ruhák, körömlakk, filmek, könyvek, kedvenc állat, család, iskola, osztálytársak, színészek (kedvenc vagy éppen mért utálod), videójátékok, sorozatok ha nézel, kaják, hova szoksz járni, mit csinálsz majd holnap/ holnapután/ felnőtt korodban/... , zene, énekesek...

Most hirtelen ennyi jutott eszembe remélem tudtam segíteni :)

2015. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sosem féle ettől,van netes barátnőm és gördülékenyen megy a dolog,mindig van téma és ha sokáig nincs,azzal is elviccelünk..jól megvagyunk...ha veletek nem így van,akkor nem vagytok egymáshoz valóak
2015. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én unokatesómmal távolodtam el sajnos és sokszor nincs téma. Mi zenéket küldözgetünk sokszor vagy mivel régen mindketten fotóztunk és ha vmelyikünk fotózott akkor képet elküldeni és véleményezi... De sokszor nálunk is abba marad beszélgetés,mondjuk én azért vhogy sokszor kérdezősködök vagy bedobok témát.


Nálunk legjobb barátnőmmel van mikor percekig nem szólunk egymáshoz,hirtelen nincs miről beszélni,de egyikünk mindig megszólal :D igazából ennek magától kell mennie..Ha ennyire parázol,hogy nem lesz téma az nem jó..

2015. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt van néhány téma ami segíthet:Sport,Párkapcsolat,Család,Iskola,Szzerelem,Fiúk,

Osztály,Mi a kedvenc...(pl.sorozat,szín),Szépség,Természet,


De ha nincs téma:Az nem 'igazi' barátság! :(


Remélem segítettem. :)

2015. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!