Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a barátnőmmel amikor nincs téma? 13/f Léccives értelmes válaszokat

Figyelt kérdés
Ma voltam naluk amikor nem volt téma akkor általában smároltunk vagy vmi de volt olyan amikor 3-4 percig kinos csend :S
2012. okt. 27. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát, foglald le a száját..adj neki vmit bele...

Pl. a lábujjad, mert ráléptél egy Legora otthon:S

2012. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de akkor nem illetek egymáshoz.Akármiről lehet beszélni órákat is.
2012. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Am, ha kínos a csend az baj. Mi is ülünk néha csendbe, de akkor tudod hogy egy barátság/szerelem mély, és komoly, hogy a csend nem kínos...
2012. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha kicsit művelődnél és esetleg megtanulnál helyesen írni,akkor elképzelhető,hogy lenne téma.
2012. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezgesd hogy telt a napja esetleg mond el hogy a te napod hogyan telt a lényeg hogy magatokról beszélgessetek
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# vagyok és a "magatokról"t úgy értem hogy magatokról kettőtökről nem úgy h lesz.rod amit mond a másik :D
2012. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha már kínos csend van,rég rossz:/ főleg ha jártok.Nálunk nincs kínos csend,valamivel elfoglaljuk magunkat,de általában mindig van valami téma,kibeszélés vagy bármi:D
2012. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már jártok akkor szerintem akármit megbeszélhettek nem nagyon van tabu téma, én a fiúkkal (igaz ők csak barátok) kiszoktam beszélni az osztálytársainkat, tudom nem jó szokás, meg nem feltétlenül rosszat mondunk a másikról csak olyanokat hogy ki mit csinált. De egyébként megkérdezheted hogy telt a napja vagy mi van vele mostanában. :)
2012. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!