Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátság jelképe?

Legjobb barátság jelképe?

Figyelt kérdés

Üdv.

Legjobb barátomnak szeretnék ajándékozni valami maradandót.. én 18/f vagyok ő pedig 24/f.

Ilyen korban talán a legmaradandóbb egy közös tetoválás lenne, de én tetoválást nem akarok. A ketté tört szives best friends nyaklánc meg nem a legtalálóbb.. Régebben volt ugyanolyan karkötőnk amit mindig hordtunk.. Most is valami ilyesmire gondoltam, pl. ugyanolyan karórára amibe a másik neve bele van gravírozva..

Szerintetek ez az órás téma mennyire jó ötlet? Vagy valaki valami más ötletet tudna ajánlani?



2015. aug. 24. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Hat.... Ez elegge melegen hangzik. Anelkul nem lehettek baratok, h ne legyen benne vmi buzulas?
2015. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos jó barátok, nem feltétlen melegek.

Az órás jó ötlet, én is adtam már olyat, de azt születésnapra. Vagy valami dísztárgy, illetve ital is jó.

2015. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz ilyen kényszeresen valami tárgyat?
2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tárgy maradandó. Mindig emlékeztet a jó kapcsolatra.
2015. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már. Ha megmarad a jó kapcsolat, minek még tárgy is róla?? Nem elég a személy? Semmivel nem lesz tőle jobb a barátság vagy több.
2015. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudom minek.. régen jó volt mikor megkérdezték a karkötőről, hogy miféle, azt mondani rá, hogy barátság karkötő.. igaz akkor még fiatalabbak voltunk jóval..

Melegnek hangzik? lehet.

Kár, hogy 6 éve párkapcsolatban él és jövő nyáron lesz az esküvője.. nekem pedig most ért véget egy 3 éves kapcsolatom..

2015. aug. 24. 22:57
 7/10 A kérdező kommentje:
és amikor édesanyámat kellett eltemetnem akkor ő foglalkozott velem a legtöbbet.. mindig mindenben számíthatok.. ezért is szeretnék valami olyat amiről mindig eszembe jut és én is neki
2015. aug. 24. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ritkák az ilyen barátságok.
2015. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen baratom, de valahogy nem venne ra semmi, hogy ilyent ajandekozzak neki. Ne ertsd felre, csak szamomra ez furcsa lenne. Attol meg lehet nagyon jo otlet, ti ismeritek egymast.

En nagyon orulok a kozos piazasoknak, vagy sutogeteseknek. Ballagasomra kaptam tole egy 5 l-es Heineken hordot, annak nagyon orultem. De az is fokent az elmeny miatt tetszett. Meg jo volt sokszor ejjel pecazni. Szoval szerintem az emlekek a fontosak. Mi felejthetetlen emlekekkel ajandekozzuk meg egymast.

2015. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tetoválás nem a legjobb ötlet, ha a barátság véget ér, elég kellemetlen, ha megmarad
2015. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!