Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Újra lehet kezdeni egy "kudarc...

Újra lehet kezdeni egy "kudarcba fulladt" barátságot?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben mégis??

Baromi sok mindentől függ, de első sorban attól leginkább, hogy valóban akarod-e.

2015. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, mindig összevesznek majd kibékülnek.
2015. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Összefoglalva az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk, egyre többször alakult ki konfrontáció közöttünk és nem egyet értés, emiatt nagyon megromlott a kapcsolatunk. Kaptunk egymástól hideget meleget, de mostanra nagyon elfajultak a dolgok. Nagyon sok az ellentét és megvan mindenkinek a maga személyisége, amit a másik nehezen tud tolerálni. Eldöntöttem, jobb lesz ha véget vetek ennek a barátságnak, de még mindig ott van előttem az is, mi van akkor, ha ez egy próba az élettől... Nagyon sokáig úgy voltam, hogy ez csak egy ideiglenes állapot és majd túl vészeljük, de nem.
2015. aug. 23. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy igazi barátság nem fullad kudarcba, maximum időlegesen zavar támadhat.


A legjobb elismerni mindegyik félnek ha hibázott, kölcsönösen megbocsátani és menni tovább.

Milyen korúak/neműek vagytok?

2015. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én: 22/L

Ő: 23/L

2015. aug. 24. 12:25
 6/10 anonim válasza:

Igen, lehet! 20/f


Nagyon kevés barátom van őket is évek alatt szereztem, nagyon megválogatom azt, hogy kit engedek magamhoz közel, de ha valaki a barátom, akkor őt tényleg sokra tartom és támogatom,segítem. Ez így volt aztán kihasználtnak éreztem magam hosszú idő után, és miután barátnője lett csak akkor keresett ha gondja volt és úgy éreztem, ő simán elengedne engem és simán élne úgy, hogy leszar engem én viszont nehezen viselném végül, és nekem sokat számít nem éreztem, hogy számítanék neki, végül abba hagytuk a haverozást rengeteg veszekedéssel és a végén már a féltve elmondott kínos titkokát vagdaltuk egymás fejéhez, családi problémákat stb... De hosszú idő után megkeresett nem akartam vele találkozni, végül a véletlennek köszönhetően össze futottunk beszélgettünk 1 napon át személyesen és mikor elsírta magát, hogy mennyire sajnálja(22/F) és fontos vagyok neki akkor voltam vele, úgy hogy okés, most már érzem azt hogy valamit szímátok neked és 50-50% a barátságunk, azóta *Mindtűűű jobbbb

2015. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez már inkább egymás marásának tűnik, mint barátságnak. Ha valóbn olyan jóban lennétek, el tudnátok engedni a másik iránt érzett haragot, de mindketten magatokat tartjátok előrébb, hisz azóta se békültetek ki.
2015. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!


4. válaszoló: Örülök, hogy létezik még olyan ember, aki a büszkeségét eldobva egyszer csak beállít és őszintén elmondja mennyire fontos neki a másik és belátja hibázott! Remélem ez a "baráti kapcsolat", ha nem is olyan lesz mint régen, de egyre jobb és jobb lesz!


5. válaszoló: Az a dilemma, hogy amikor én hibáztam azt beláttam, de amikor szint úgy ő is hibázott, nem látta be és nem adta meg nekem a tiszteletet. Leültem vele átbeszélni a dolgokat, amik eddig emésztettek minket a másikban, de ő csak a saját szemszögéből nézte a dolgokat, továbbá a beszédstílusa nagyon kompromittáló, modortalan volt. Nem tudok ezzel már mit kezdeni, egymás idegeit húzzuk és ez a barátság már nem arról szól amiről régen. Próbálom megtalálni a közös nevezőt és döntésre jutni, de ez nagyon nehéz. Nem akarok önző lenni, hogy nem nézem a másik szemszögéből a dolgot, de azt sem hagyhatom, hogy tönkre tegyen engem/mindkettőnket. Eljutottam arra a szintre, hogy lassan nehezemre esik már megbocsátani azt a rengeteg sérelmet tőle. Egy részem szeretné újrakezdeni, a másik részemnek viszont már elege van ebből az ördögi körből.

2015. aug. 24. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
látom nem akarod elfogadni, hogy te nem érsz neki ennyit. Akkor mit akarsz mégis újrakezdeni? Szeretsz lábtörlő lenni vagy mi?
2015. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én: 22/L

Ő: 23/L"

Köszönöm, nincs több kérdésem...

2015. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!