Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öngyilkos gondolataim vannak...

Öngyilkos gondolataim vannak olykor, az ilyet hogyan mondjam el a a lány barátomnak?

Figyelt kérdés
Neem akarom zsarolni, meg terhet se akarok neki, de néha annyira rosszul érzem magam, annyira kikészülök, hogy legszívesebben megölném magam, és ezt annyira el szeretném mondani valakinek, szeretném ha meghallgatna valaki, megölelne, hogy nem lesz semmi baj, ő itt van velem. Legalább ennyi lenne.. egyszóval nem tudom mit csináljak.
2015. aug. 26. 16:25
 1/4 anonim válasza:
férfi vagy? hány éves?
2015. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, 20+
2015. aug. 26. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell elolvasnom. Ha nem csak a lány barátod lenne, hanem más...... már nem lennének. (na jó azért elolvastam).
2015. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"néha annyira rosszul érzem magam, annyira kikészülök, hogy legszívesebben megölném magam, és ezt annyira el szeretném mondani valakinek, szeretném ha meghallgatna valaki, (megölelne, hogy nem lesz semmi baj)"

Szerintem ennyi elég is lesz nagyjából... :)

Azért ne add fel! Rossz időszak, vagy általánosságban sz a r minden?

Ha akarsz, írhatsz nekem.

18L

2015. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!