Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem túl magam? A...

Hogyan tegyem túl magam? A legjobb barátnőmmel összevesztünk!

Figyelt kérdés
Az én hibám volt de ő se volt angyal! És megbeszéltük hogy még beszélünk egymással de nem úgy ahogy régen! Valamiért nem tudom elfelejteni már nagyon rég összevesztünk de már menthetelen is nem tud bízni bennem és én se őbbenne de nem tudom egyszerüen elfelejteni! Mit csináljak hogy elfeledjem? Vagyis ne idegeskedjek rajta?

2015. aug. 27. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélgetni, mintha újra meg szeretnétek ismerni egymást, vagy próbáljatok meg egy kicsit nosztalgiázni együtt... szerintem az hatásos lehet. És ha nem sikerül újra legjobb barátnőknek lennetek, még lehettek jó viszonyban és beszélgethettek, nem kell rögtön megszakítani a kapcsolatot. Ha mégis azt szeretnétek, akkor azon csak az idő tud segíteni, de addig is, foglald el magad valamivel, barátkozz másokkal, tanulj valami újat, aztán majd kialakul egy újabb barátság, és a legjobb barátnőd egy szép emlék marad. :)
2015. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feledni nem lehet. Az emberi agy nem egy számítógép memória. De érdemes megfogadni Oscar Wilde tanácsát:

"Amikor egy szerelem véget ér, a gyenge sír, a gyakorlatias rögtön keres egy másik szerelmet, de a bölcsnek már van egy tartalékban. "

2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Szoktunk még beszélni. Én nem hiányzok neki. :/ mindíg én kezdem a beszélgetést kibékülni tuti nem fog. Egy év és középiskolába megyek ott majd szerzek barátokat! :) és a veszekedésből tanultam is biztos nem követem el azt a hibát :) és ő nem követi el a hibát! Most gyerekesnek fog ez hangzani de nem én keztem XD úgy kezdődött hogy beleszólt pár barátnője és velem már eggyáltalán nem foglalkozott ezért nagyon bedühödtem és a szemébe vágtam egy csomó dolgot.
2015. aug. 27. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Van nagyon sok jó barátnőm :) csak valamiért nem tudom elfelejteni :/ köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!