Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok hozzám hasonló,...

Hol találok hozzám hasonló, tizenéves író (vers, cikk, történet, stb. ) egyéneket, akik fejlett érzelmi intelligenciával rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a poet.hu-n, a facebook csoportokban, de semmi említésre méltó sem akadt és a legtöbben már ütik a hatvanat. Hozzám hasonló, érett, művelt, fiatal és szórakozott emberekkel vágynék társalogni, esetleg barátságot kötni. Ha valaki tud valamit/valakit, akkor kérem informáljon engem is, akár privátban, akár így.

2015. aug. 28. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jelen.


23f (jelige: Kínzó üresség )

2015. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled, hiszen ritkán találkozom műveltebb egyénekkel az én korosztályomból. Habár nem tudom a tizenéves nálad mit takar. Én 14 vagyok jelenleg.
2015. szept. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Renike99 válasza:

Nagyon szivesen beszélgetnék veled. A poet.hu-n megtalálod a verseim Ferenczi Renata néven. Az egycsonakban.hu mentálhigiénés online magazinban pedig gyakran publikálok. 16 éves reál szakos tanuló vagyok, 3 nyelven beszélek, pszichológiai és szociológiai ismeretekkel rendelkezem. A művészeteken belül érdekel az irodalom, 5 éves korom óta zongorázok, 7 éve énekelni tanulok. Több nemzeti versenyen is résztvettem eredményesen.


Kedves, barátságos személynek tartanak. Kitató és határizott személy vagyok.

Várom a válaszod e-mailben ferenczirenata@yahoo.com vagy jelölj be facebookon Ferenczi Renata neven. Erdélyben élek, Maroslzdasin. Nyílt vagyok bármilyen témájú beszélgetésre.


További szép estét, Reni

2015. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!