Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nálatok meddig tart...

Lányok, nálatok meddig tart egy drámázós időszak? (A drámázás jogos, bonyolult történet következik! )

Figyelt kérdés
Szögezzük le, lányról lesz szó végig, aki a legjobb barátom volt eddig. Na már most, úgy barátkoztunk össze, hogy tetszik neki egy fiú, és próbáljak segíteni neki. Az nem sikerült, túlesett, jól van. Aztán volt egy második, arról beszélni se akart nekem, arra én sértődtem be egy kicsit, nem baj, elment, nyugi van. Ezután volt még valami, arra nem emlékszem tisztán, amiért megint megorrolt rám, kibékültünk, oké. Jött egy harmadik srác, vele is ugyanúgy próbáltam segédkezni több, vagyis inkább kevesebb sikerrel, aztán bepánikolt, mert a srác a haverjával egy csomót beszél egy másik csajról, és a barátom félt, hogy annak a srácnak tetszik, akibe ő zúgott bele. Nyilván nem tetszett neki, én kaptam meg a mindent, mert tőlem tudta ezt meg. Na én is beszartam, hogy ne már, hanyadszor vesztem már el, na ezt aztán már nem, megkérdeztem a srác haverját, hogy melyiküknek tetszik a srác, hát nem a srácnak tetszett, hanem a haverjának, így a volt barátom megnyugodott, boldog volt, meg minden, Aztán kibukott, hogy a srác haverjának véletlenül elmondtam, hogy tulajdonképpen lényegileg miért is kérdezem ezt, tehát kibújt a szög a zsákból, hogy szerelmes a srácba. Na igen, ez történt március végén. Amúgy a sztori margójára ráírnám, hogy belezúgtam a csajba.... Egy ideig kifejezetten bunkózott velem, aztán pedig csak szimplán mintha kitörölt volna az életéből. Azóta egyszer tudtam vele személyesebb beszélgetést kezdeményezni, az le is ment békében, de tegnapelőtt is írtam rá, azóta se nézte meg, pedig aránylag sokat van fent facebook-on. Az egyik legjobb barátnője (aki az én másik legjobb barátom), azt mondta, hogy csak simán élvezi, hogy majd' megszakadok érte. Mikor fogja megunni? 15/F, a lány szintén 15. Kamasz hiszti, tudom, de meddig fog kb tartani?

2015. jún. 27. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Agyas hülye.
2015. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű választ. Valami normális?
2015. jún. 27. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van aki 18-ra kinövi, van aki sose.
2015. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor az általános vélemény az, hogy ülök a seggemen, és várok a csodára?
2015. jún. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!