Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék új barátokat...

Hogy tudnék új barátokat szerezni 26 évesen?

Figyelt kérdés
Kevés barátom van, és nem is érzem igazán közelinek őket, a volt egyetemi évfolyamtársakkal nem nagyon tartom a kapcsolatot, suliban jól elvoltunk, de komoly barátságok nem alakultak ki. Próbálok barátkozni, elhívni valahova olyan embereket, akikkel jól elbeszélgettünk, de nem nagyon érnek rá. Nekem úgy tűnik, hogy az én korosztályomban már nem igazán akarnak barátkozni az emberek, mindenkinek megvan a maga élete, társasága, és a kevés szabadidejüket inkább velük töltik. Ha valakinek van kedve én akár itt is szívesen ismerkedek :D, Budapesten lakom. 26/l
2015. aug. 29. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz most? Dolgozol? Onnan esetleg? Vagy középsulis barátok?

Én hasonló cipőben járok. Kikoptak a "barátok" (szerintem nem miattam), mikor terhes lettem.

28/l Tatabánya

2015. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozom, ott próbáltam barátkozni, meg is beszéltük, hogy elmegyünk majd pár helyre, de a lelkesedés addig tartott, amíg rá nem kérdeztem, hogy mikor ér rá. Több időpontot is megkérdeztem, de miután mindre azt mondta, hogy nem jó neki inkább nem erőltettem, nem akarok ráakaszkodni senkire.
2015. aug. 29. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha azért hintsd el, hogy tudják, vevő volnál rá.
2015. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szívesen barátkoznék veled

én is budapesten lakom

22/l

2015. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Pest megyében, szóval ha gondolod írj.
2015. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!