Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Senki nem foglalkozik velem!...

Senki nem foglalkozik velem! Ma is kimentem a városnapra kint áltam és senki nem jöt oda nincsenek barátaim senki! Mit tegyek? Jah és nem tudok barátokat szerezni

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért menne valaki oda egy egyedül álldogáló fazonhoz? Neked kéne ismerkedni...
2015. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt időszakom, aztán rájöttem, hogy nem kell várni, hogy számba repüljön a galamb, én mentem oda másokhoz, és láss csodát...
2015. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi vagy nő?
2015. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vorarlberna ***** válasza:

Más szájába repült a galamb.

Majd lesznek...

2015. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj suliban barátokat szerezni. Vagy most még tart a nyár, ment olyan programokra ahol hasonló korú és érdeklődésű fiatalok vannak.
2015. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne várd hogy majd magától megoldódik minden! TE menj oda az emberekhez, ismerkedj, beszélgess korodbeliekkel. Nekem hála istennek sok fiú és lány barátom van akikkel minden napomat töltöm kint, nem tudnák nélkülük élni! :)
2015. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!