Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok néha új társaságra...

Szoktatok néha új társaságra vágyni?

Figyelt kérdés
Van olyan pillantotok amikor úgy érzitek új,eddig ismeretlen emberek megismerésére /társaságára vágytok? Szoktatok itt is ismerkedni? Esetleg most is éppen így van valaki? Lenne kedves beszélgetni? (előre is köszönöm az értelmes válaszokat) 15/lány

2015. aug. 30. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sokszor.. Szoktam itt is.

Szívesen beszélgetek.

17/L

2015. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy jó társaságban sem volt részem,az osztálytársaim sosem kedveltek,egy időben piszkáltak is,rajtuk kívül meg nem ismertem másokat.Szóval mondhatjuk,hogy én vágynék új társaságra,normális emberekre. Igaz most új suliba megyek így sok idegennel leszek körülvéve az osztályban,de a gólyanapon nem nagyon láttam szimpatikus embereket...14/L
2015. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor.

15/L

2015. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Sokszor...
2015. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Újabban szinte állandóan ezt érzem! Azonban erről az oldalról felszedni emberkéket barátkozás vagy egyéb célokból befejeztem. :D
2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most nagyon magam alatt vagyok. Néha van ilyen időszakom, aztán elmúlik. 20/f
2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5. Rossz tapasztalat?
2015. aug. 30. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok jót nem tudnék mondani azokról az emberkékről, akikkel itt sodort össze a végzet. ;)


#5 válaszoló

2015. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!