Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gond, hogy habár fiatal...

Az gond, hogy habár fiatal vagyok, nincs szükségem nagy társaságra?

Figyelt kérdés

Inkább egy fiúbarát és 2-3 igazbaráti kapcsolat kellene, arra vágyom. És nem 10-20 fős "közösségre", akikkel heti egyszer-kétszer találkozom.


Ez nem megszokott elgondolás, de hibás is? Rossz ez a felfogás? Koravén volnék?


2014. máj. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hibás, a minőséget preferálod a mennyiséggel szemben, ami hosszú távon többet ér. A koravén helyett inkább azt mondanám, hogy felelősebben, érettebben gondolkodsz és egyszerűen csak mások az igényeid.

Nincs ezzel semmi probléma, csak érezd jól magad! :)

2014. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kb. másfél évig kipróbáltam, milyen sok emberrel összejárni, engem fárasztott, és végül barát egyből se lett, haver majdnem mind. De a haver csak dumálni jó, a barát ér is valamit.
2014. máj. 23. 13:48
 3/5 Firedoom ***** válasza:

Szerintem jol teszed amit csinalsz.

Nekem is eleg 2 barat, de bennuk feltetlen megbizom, nem kell tobb csak 1-2 akinek a a legfeltettebb titkaidat is elmondhatot, jot nevettek, es a titkok titkok maradnak

2014. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végezd el az MBTI tesztet, de szerintem te introvertált alkat vagy, akinek kevés, de mély barátságra van szüksége.
2014. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem gond, én is így vagyok vele. haverjaim persze vannak, meg van egy társaságom, akikkel összejárok heti 1-2-szer, de abszolút meglennék ezek nélkül, sőt. pár igaz barát kell :) persze a koravén jelzőt én is megkaptam, de miért lenne probléma az, hogy másképp gondolkodsz, mint az átlag? nem lehet mindenki egyforma. ez egy jellemvonás, az introvertáltságod, nem jellemhiba.
2014. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!