Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom ket napja...

A legjobb baratom ket napja meg őrülten szeretett, mara mar mar azt mondja csak baratok vagyunk. Szerintetek tagadja? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

15/L Van egy baratom, akinek szinte a legjobb haverja az en legjobb baratom. A legjobb barátom természetesen tudott arrol hogy nem vagyok szingli, megis irta hogy szeret stb.

Volt egy buli, amin mindketten ott voltak ,viszont en nem mentem,ezutan a legjobb fiubaratom azt mondta nekem,hogy : figyelj nekem ..... A legjobb haverom es inkabb maradjunk baratok (nem mintha eddig nem lettunk volna azok), de maradjunk ennyiben.

Igen, ez a helyes megoldas,mivel a baratomat meg valamennyire szeretem annak ellenere hogy szoszerint lesz.ar .

Szerintetek a fiu baratom csak mondja hogy mar nem erez semmi tobbet baratsagnal?

Koszonom.


2015. aug. 31. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valakit erdekelnek konkretumok,leirom szivesen:)
2015. aug. 31. 20:47
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy csak hirtelen fellángolás volt.

De soha nem jó a ha a barátod barátjával kavarsz.

2015. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a legjobb baratom baratjaval kavarok, vele vagyok egyutt:3

De amugy arrol van szo hogy a legjobb baratom azt mondta szeret,de most meg tagadja.

2015. szept. 3. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj jol irtad bocsi,faradt vagyok es osszetevesztettem.

Hat nemtudom igazabol:/

2015. szept. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!