Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem is tetszettem neki? van...

Nem is tetszettem neki? van egy legjobb fiú barátom akibe én nagyon szerelmes vagyok és eddig azt hittem hogy ő is szeret. Akkor most nem is szeretett? Szerintetek mi lehet. Több lent

Figyelt kérdés
tegnap voltunk osztálykiránduláson és olyan jó volt egész nap velem volt. meg azt jósolta a horoszkópom hogy az nap lesz a veszély napom és én ezt mondtam neki és ő azt mondta majd ő végig velem lesz és vigyáz rám. meg elszakadt a karszalagom és én másikat akartam ő meg erre azt mondta a tanárunknak hogy : tanárbácsi minek ennek a szép lánynak karszalag anélkül is megtudják jegyezni hogy itt van.na szóval minden olyan szép és jó volt együtt voltunk hülyéskedtünk voltak ilyen kis flörtök is meg minden.ÉS ERRE MEG AZ TÖRTÉNT HOGY: a kirándulásban volt egy ilyen hegy mászás féleség és ott meglátott egy szép lányt és folyton utána ment igaz én is ott voltam vele. megiskérdezte a lányt hogy hogy hívják erre a lány elmondta a keresztnévét meg minden végig velem bezsélt a lányról hogy milyen szép meg minden majd amikor vége lett ennek a túrának nekem kellett rávennem hogy kérdezze meg a csaj vezetéknevét hogy majd beszéljen vele. majd kiderült hogy a csaj az egyik osztálytársam uncsija és a fiú végig ott nyagatta az osztálytársamat hogy beszéljen vele telefonon erre meg kiderült hogy a csajnak is tettszik a legjobb barátom ezután a fiú végig a csajról áradozott és engem le is szart.de most még nincsenek ehgyütt mert még nem is beszéltek egymással de lehet összejönnek.
2014. máj. 25. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
kedves volt veled egy ideig, lehet hogy még tetszettél is neki aztán talált jobbat ennyi...
2014. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!