Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék tanácsot kérni hogy...

Szeretnék tanácsot kérni hogy kihez ment már japán cserediák?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is 1 évre magamhoz fogadni csak nem tudom jól érezné magát nálam? Egyáltalán Magyarországra jönne?

És nekünk mint családnak mennyi be kerülne? Ha valakinél már volt az megírná nekem hogy milyen vot? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM : )



#család #cserediák #japán barát
2015. szept. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányom volt cserediák egy szervezeten keresztül, azóta pedig önkéntesként dolgozik az idelátogató külföldi diákokkal. Nagyon sok ázsiai gyerek jön, főleg Thaiföldről, de nem egy japán vagy koreai is megfordult már itt, és még nem hallottunk volna olyanról, aki nem élvezi a csereévét. :)


Szerintem neked is, neki is nagy élmény lenne.

2015. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De ha cserediák jönne hozzám 1 évre akkor barmilyen iskolába befogadnák?Mármint neki is felvételiznie kéne? És a családomnak mennyibe kerülne?
2015. szept. 4. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik iskolába felvehetik a cserediákot, nem kell felvételiznie, csak az igazgatóval kell beszélni. Én hallottam cserediákról, aki valami nógrádi kisváros egyszem gimnáziumába járt, egyszerűen ez volt legközelebb.


Zsebpénzt nem kell adni a cserediáknak, elég, ha a szállását, étkezését finanszírozzátok.

2015. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :)
2015. szept. 4. 17:58
 5/6 A kérdező kommentje:
És a családnak részt kell venni valamilyen programon elötte?
2015. szept. 5. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt megkérdeztem, mert nem tudom :) A szervezet egyik munkatársa elmegy meglátogatni a családot, megnézni, hol lakna a gyerek, beszélgetni, ismerkedni...ezen felül nincs más.
2015. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!