Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok interneten ismerkedn...

Szoktatok interneten ismerkedni? Ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam, mert élőben nem nagyon van lehetőségem, nem járok semmi közösségbe mostanában
2015. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Én lányokkal szoktam ismerkedni neten, kevés sikerrel, nem találtam még olyan lányt aki a közelben lakna.

Élőben nem tudok kezdeményezni, nem tudom, hogy mit mondjak, hogyan szólítsam le, hogyan kezdjek el beszélgetni egy lánnyal.

19F

2015. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz mint az elsőnél
2015. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Egyszerűen azért, mert nem tartok rá igényt.

2015. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, egyszerűen kevés az érdekes és értelmes lány sajnos. Élőben szeretek inkább. 22F
2015. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 opened paradise ***** válasza:
93%
Ha megtalál valaki,akkor szívesen. Annyiból jobb,hogy (ha nem egy kamust fogsz ki) akkor jobban megismered a másikat,mint élőben,ahol akaratlanul is,de a borító alapján választasz.
2015. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyik helyen sincs lehetőségem. Élőben nincs ismerősi kör, neten meg nem ír vissza senki.
2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

én a páromat facebookon ismertem meg. na jó, nem a legromantikusabb történet,de a miénk és jól sült el. szerintem neten nagyobb lehetőség van az ismerkedésre,olyanokkal is szóba elegyedhetsz akikkel való életben sose találkoznál.

de a személyes talira 1-2 hét beszélgetés után érdemes sort keríteni. ott eldől,hogy jól kijöttök -e élőben is.az a fontos

2015. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld kéz! :)
2015. szept. 7. 18:55
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Igen, például régebben mikor online játékokkal játszottam sok emberrel megismerkedtem, akivel azóta fbn is ismerősök lettünk, meg élőben is találkozunk.

Meg sokszor zavarban vagyok élőben szóval jó is

2015. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!