Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok interneten ismerkedn...

Szoktatok interneten ismerkedni? Ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem nagyon vagyok utca ember,így igen inkább interneten szoktam ismerkedni.
2015. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. szept. 7. 20:42
 13/19 anonim válasza:
Szoktam, mert élőben az engem körülvevő emberek közül nincs egy barátom se.
2015. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Egy ideig próbálkoztam, mivel élőben abszolút nem tudok ismerkedeni, de a sok negatív élmény után már egyre kevésbé ismerkedem az interneten. Meg őszintén szólva fogalmam sincs hogyan kellene elkezdeni egy ismerkedést, akár neten, akár élőben, emiatt általában csak akkor ismerkedem, ha valaki számára "érdekes" vagyok és kezdeményez felém és mivel ez elég ritka eset, ezért a válaszom inkább a nem felé hajlik. :)
2015. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 8. 18:44
 16/19 anonim ***** válasza:

A "szoktam ismerkedni" túlzás, mert nem szoktam rendszeresen, mostanában a meglévőkkel is egyre inkább eltávolodunk egymástól, de vannak netes ismerőseim. Egy fórumon összeverődött egy jó kis társaság, az az időszak volt netes ismerkedésem csúcsa, nagyon szerettem, belsős poénokkal, meg mindennel ami kell, igazán különböző emberek, de mindenkit nagyon bírtam. Kb 1,5 éve tart már az ismeretségünk, de eltávolodtunk már egymástól, túléltünk pár ezer oldalt, pár új topic nyitást, pár nagy vitát, de ezek már megviseltek minket, néha még van egy-két üzenet ott, meg akik nagyon jóban voltak, persze privátban, meg facebookon, meg egyéb helyeken még mindig rendszeresen beszélgetnek, én is egy-két lánnyal, de már nem a régi. :/ Sajnálom, mert nagyon megszépítették életemnek ezt az 1 évét. De ez kicsit túl csapongó lett, sorry. :D

Meg még van egy lány, akit egy barátnőm ismert meg neten, meg egy srác is, velük összehozott egy csoportchatben, az a chat sem a régi már, ketten ki is léptek (köztük az előbbi srác is), de azért ez még mindig egy király emberekkel teli érdekes beszélgetés.

Amit sajnálok, hogy legtöbbjükkel elszalasztottam a találkozást. :/ Bár van akivel nem rontottam el, lett volna lehetőség, csak ő nem volt képes megerőltetni magát...

Jó, túlságosan belementem ebbe, nem ez volt a kérdés :c

Szóval ja, szeretek neten ismerkedni. Mert olyan embereket is megismerhetek, akiket a közelemben nem, pl az első az egy animés társaság volt, (elszalasztott találkozási lehetőség: Con :(), és animéket kedvelő barátaim nem igazán vannak, így külön öröm volt, hogy erről is beszélhettem. Mármint volt egy volt osztálytársam, akinek ez volt az érdeklődési köre, de őt meg annyira nem kedveltem, mármint nem volt vele problémám, csak nem tartottam kellően érdekesnek és intelligensnek ahhoz, hogy őt keressem ilyeb témák megtárgyalására. A másik társaság meg tökre benne volt az ilyen internetes szarságokban, mint chemtrail, meg Grabovoj, meg értékeltek bizonyos poénokat, meg Zámbó Jimmyt, meg egyéb mókákat.

Túl személyes lett asszem, nem baj, még ha senkit sem érdekelt, én azért felszínesen most jól beavattalak titeket netes kapcsolataimba. :c

Most is tök szívesen ismerkednék neten, csak lusta vagyok, és nincs kedvem az emberekhez mostanság. :/ Oh, meg persze ott a twitter, ha már netes ismerkedés, említeném azt is, bár annyira abban a társaságban sem vagyok benne, néha kommentelek valki tweetjéhez, és akkor csevegünk kicsit, vagy néha vannak olyan édi emberek akik írnak, de tartós kapcsolatokat nem igazán alakítottam ott ki. Pedig ott még szívesen is tenném, hisz a követettjeimet azért követem, mert szimpatikusnak találom őket, és érdekelnek. :D

Tényleg túl hosszú, és érdektelen, nem kéne tovább csapongani, ennyi elég volt :c

2015. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :D

Nem baj, legalább kiítad magadból amit ki szerettél volna írni :)

2015. szept. 8. 21:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Régen sokszor.

Páros randik kevéssé jöttek össze, bár arra is volt példa.

Jobban bejött, amikor az adott társkereső, chat, vagy IRC szervezett bulit, és ott ismerkedtünk.


És azért, mert ... hát sok időt töltöttem gép mellett. Asszonyt is letöltöttem.

2015. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szoktam, de ha olyan oldalra mennék hogy társkereső.hu, akkor nagyon feszengve érezném magam - de nem azért, mert béna, hanem mert túl komolyan hangzik.
2016. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!