Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes oldal ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem társkereső. Néhány barátkereső oldalt találtam, de azokon alig van valami élet. Esetleg nemzetközi oldalak?
2015. szept. 11. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kellenek a barátok?
2015. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint mindenki másnak. Beszélgetni, közös programokat csinálni. Elköltöztem és itt nincsenek barátaim. Konkrétan barátnőim, mivel lány vagyok. :)
2015. szept. 11. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt is lehet barátokat szerezni..igaz vannak retardáltak, de tapasztalatból mondom hogy ki lehet fogni normális kedves embereket.
2015. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztom #3 véleményét, sikerült már itt örök barátra találnom. :)
2015. szept. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Olyan barátokat találtatok akivel találkoztok is vagy csak a neten tartjátok a kapcsolatot?
2015. szept. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Netes ismerkedéseknél még nagyobb hangsúly van fektetve a külsőre.Ezért nem szeretek neten ismerkedni, csak a bántást kapja az ember.
2015. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

volt akivel találkoztam, de nagy ritkán tudunk csak találkozni mert messze élünk egymástól, de neten keresztül tartjuk a kapcsolatat, és kialakult a barátság is

2015. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!