Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnatok segiteni/tanacsot...

Tudnatok segiteni/tanacsot adni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Van egy baratnom nagyon regota vagyunk baratok. Nemreg valtott emo stilusra es mar elegem van abbol, hogy pesszimista, neha meg depresszios is , de ha megmondom a velemenyem, hogy zavar akkor megsertodik es megjobban bedepizik... Tavaly is az uj suli, uj osztaly miatt o nehezen illeszkedett be, mig en konnyen es az anyukaja uzent nekem, hogy depresszios miattam es meg akar halni (mert szereztem uj baratokat)... de kesobb o is megtalalta azokat akikkel kijon. Meg mikor beszelgetunk az iskolarol o mindig azt mondja, hogy senki nem foglalkozik vele, holott mindig azt latom hogy valakivel/valakikkel egyutt beszelget, egyutt nevetnek, elkeri a lecket stb... Egesz heten nem nagyon szol hozzam a suliban/azonkivul (egy suliba jarunk csak mas osztalyba), vagyis ha en nem kerdezek vagy beszelek hozza o megnem szolal, de ha megis megszolal akkor kicsit flegmas vagy hogy mondjam. Ha meg is kerdeznem, hogy mi baja van velem, a valasza ugy is az lenne, hogy semmi. Gyanitom, hogy az a baja, hogy nem varom meg suli utan (en mindig hamarabb vegzek 1 vagy 2 oraval mint o). Tavaly vartam ra orakat es belefaradtam, en is csak orulok, hogy vege a sulinak es mehetek haza pihenni. Mar belefaradtam, hogy sose mondhatom az oszintet csak akkor mikor latom rajta, hogy jo kedve van, meg abba is belefaradtam, hogy allandoan depizik de mindig megvigasztaljuk a masik baratnonkkel es soka nyugszik le.

Tudnatok esetleg valamit tanacsolni? Elore is koszi



2015. szept. 11. 15:00
 1/2 anonim válasza:
Ő egy tipikusan olyan emberke az életedben aki le fog kopni előbb-utóbb. Te nem vagy más számára, mint egy eszköz ahhoz, hogy Ő boldog lehessen. Ha kicsit is számítana neki a barátságotok, akkor lenne benne némi tisztelet, vagy megértése feléd. Nem kell erőltetned azt ami nem megy, csak hagyd őt a fenébe, mást nem érdemel. Engem is sokan kihasználtak anno, de ezt nem szabad hagyni, mert elfognak nyomni!
2015. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! :)
2015. szept. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!