Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthez ez és miért van?

Mit jelenthez ez és miért van?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 16 éves és van egy lány 16 éves és 3 hónapja elkezdtünk beszélgetni.., majd idővel én lettem a legjobb barátja és ő is az enyém, nos eleinte mindent elmondtunk egymásnak, sokszor beszélgettünk (most is), de mostanában nem ugyan olyan.. Mintha valami olyat tettem vagy kezd megunni vagy nem tudom, de ez elég rossz érzés, mert csak ő kedves és megértő velem. Nem akarom elveszíteni, de szerintem ez nemsokára befog következni... Mért vannak ezek?

2015. szept. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt?
2015. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Okyan témàról beszelgessetek amire ő is kivàncsi… mert ha ilyen uncsi dolgokrol beselsz akkor meg jo hogy igy viselkedik
2015. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondta miert, "Nem tartalak mar a legjobb barátomnak.." az indoka az, hogy "Nem tudom, megingott a bizalmam.." pedig semmi olyat nem tettem, nem mondtam/mutattam meg, hogy mirol beszrltunk, ha segitsegre volt szuksege segitettem.
2015. szept. 12. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem csináltál semmit és ezt mondja, akkor sosem voltál a legjobb barátja. Ilyen nincs, hogy egyik napról a másikra megváltozik a véleménye ilyen tekintetben. Megpróbálnám vele megbeszélni, ha nem jön össze, akkor ráhagynám, rosszul ismerted meg ez esetben.
2015. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam megbeszelni vele es azt mondta "szerezd vissza a bizalmam, de attol függetlenül, hogy nem vagy a legjobb barátom attól még elmondok ugyanúgy mindent." Most lattam meg milyen valojaban, megkerdeztem miert ilyen es azt mondta "amiota megszulettem azota ilyenvagyok csak nem mutattam ezt az oldalam.." eddig kedves, mosolygo lany volt, most karomkodik teljesen mashogy beszel stb.
2015. szept. 13. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég zavaros... Ha nem bízik benned, akkor miért mondana el mindent? Lehet le akar rázni, lehet tesztel, vagy csak rájött ez hirtelen. Ameddig nem tudod vele megbeszélni, hogy mi a problémája, addig nem tudsz mit kezdeni.
2015. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak ez így eleg szar érzés, mert folyton arra gondolok, hogy miert van ez es vissza gondolok milyen volt regen
2015. szept. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!