Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthez ez tőle? Lehet...

Roxor3 kérdése:

Mit jelenthez ez tőle? Lehet eselyem nala?

Figyelt kérdés

A iskolánkba 1-el alattunk lévő évfolyamon van egy lány aki már hónapok óta nagyon tetszik, és az utóbbi időkben valahogy már szinte hiányzik ha nem láthatom nap mint nap mindig várom amikor egymás mellett van óránk és láthatom őt. Facebookon januárban jelöltem be (addig nem jelölt vissza, nem tudom miért) de utána váratlanul visszajelölt. Azóta lájkolgattam 4-5 képét, köztük 1-2 régebbit(1-2 hetest), majd az egyik nap reggel pont úgy volt hogy összetalálkoztam vele a kapu előtt. Nem is tudtam hirtelen oda nézni. Nem tudom hogy ő nézett-e kicsit zavarba jöttem és kínos is volt. Majd miután odaértem termünkhöz az osztálytársam aki ismeri őt valamennyire, kérdezte hogy lájkolom xy képeit? Nem tudtam hirtelen mit válaszolni később amikor elment előttünk mondta hogy róla beszéltem, tetszik neked, kérdéssel jött hozzám.. Nagyon meglepett, reagálni sem tudtam jol rá. Azóta egyre jobban kezdek belészeretni, de tőle nem láttam más közeledési módot. Nem rég megkérdeztem az osztálytársamat hogy miért mondta ezt neki reggel. Azt mondta hogy csak úgy mondta.. Ezt mire véljem? V

Zavarta őt, hogy lájkoltam néhány képét? Ugyanis ilyenkor értesitőt kap? Félénk lehet? De hiszen több tucat ismerőse is szokta lájkolni, akkor mindegyiknél megkérdezi?

Vagy csak véletlenül hozta fel, mert tudta hogy az osztálytársa vagyok és elmondta neki? Mire véljem?


ui.: Jó döntés az, hogy az osztálytársam kipuhatolózza hogy van-e esélyem nála?


2015. ápr. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

bla bla bla bla bla bla

bla

Tök mindegy mit írsz, vagy kiről mit gondolsz, hogy gondolja hogy gondolod. Tanuljatok meg kommunikálni, őszintének lenni, és nem kell sakkozni tovább.

2015. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyek oda hozzá tok idegenként beszélgessek vele?
2015. ápr. 21. 22:12
 3/3 anonim válasza:
vmi hülye ürüggyel is jó lesz...a lényeg, h spontán legyen, semmiképp sem erőltetett, ne izgulj:)
2015. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!