Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor kinek illene hívnia...

Ilyenkor kinek illene hívnia a másikat?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmék vettek egy új házat a párjával, és hívott minket, hogy menjünk át megnézni. Meg is beszéltünk egy napot, de aztán neki közbe jött valami és elhalasztottuk. És egyik barátnőnktől hallottam, hogy be van sértődve, mert nem kerestem azóta. Szerintem meg pont neki kéne hívnia és nem nekem. Szerintetek?

2015. szept. 12. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neki kellett volna új időpontot megbeszélni.

Hogy jönne már ki, hogy Te hívogasd, hogy "mivel múltkor lemondtad, mikor aktuális újra?"

Egyébként lehet, hogy Ő azt hiszi, hogy azért nem keresed, mert meg vagy sértődve. Csak Ő meg arra nem gondol, hogy lehet Te úgy gondolod, nem akarod zavarni, amíg nem aktuális a látogatás.

2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akinek hiányzik
2015. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nem gondolja, hogy ezért megsértődtem, hát a munkahelyére hívták be, ezért kellett lemondania, ilyenért nem sértődök meg, főleg, hogy egy helyen dolgozunk. És azóta egyszer már találkoztunk is az egyik szünetben, beszélgettünk, de nem hozta föl, hogy menjünk át.
2015. szept. 12. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Első voltam. Még az jutott eszembe, hogy az sem mindegy eddig milyen sűrűn érdeklődtetek egymás után, mert lehet neki nem az a baja, hogy nem mentek, hanem, hogy nem érdeklődsz felőle. Te meg valószínűleg azért nem érdeklődsz, mert vártál a következő meghívásra. Szóval abban nincs semmi ,ha felhívod, és megkérdezed jól vannak -e az új otthonukban, de a a többi rajta múlik, hogy meghívjon. Néha a kölcsönös tapintatoskodásból is születhetnek félreértések.
2015. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy együtt is dolgoztok. Az úgy más. Akkor szarnám le.
2015. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor még tanultunk naponta találkoztunk, aztán felvettek ugyan egy helyre, de ritkán találkozunk. Mindig én meg a másik barátnőm hívtuk őt, ha a szünetekbe kicsit volt időnk összefutni.
2015. szept. 12. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már óvodások is vehetnek házat? Ejha.
2015. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mivel barátnők vagytok nem tökmindegy? Miért kell várni a másikra? Már rég meglehetett volna ezt beszélni, ahelyett, hogy egyik a másikra vár...

hívd fel, beszélgessetek, kérdezd meg mikor pótoljátok be, és kész. :)

2015. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!