Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék megismerkedni...

Hol tudnék megismerkedni orosz pasikkal?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,es lehet nehezen kivitelezheto a dolog.Normalis valaszokat szeretnék!
2015. szept. 17. 03:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért akarsz velük megismerkedni?Mi célból?Nyelvismeret?Nem fog menni.Keress egy nyelvtanárt inkább, ha ilyen célod van. Ők sem akarnak mást tőled mint a legtöbb férfi.Kultúrálatlanok, úgy tudom.Kiűztük őket mint orosz katonákat.Nincsenek.Neked kell odautaznod.
2015. szept. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nuvolyna válasza:

Orosz követségnek nincs nyelviskolája, könyvtára, stb? Én ott néznék körül. Vagy itt: [link]


Google elsőre kidobta.

2015. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1.: Igen erős tévedéseid vannak. Először is szerinted ki tudtuk volna űzni őket? :) Másrészt meg itt vannak. Budapesten a Váci utcában mint vendégek, valamint Hévízen mint helyi lakosok vagy háztulajdonosok.

Úgyhogy kérdező: irány Surány .. helyett Hévíz, ha mindenáron ez a célod..

2015. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért ha elindulsz vigyél óvszert.
2015. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

www.interpals.net, ha neten is jó :D


Vagy szólj, és meglátogatunk a haverokkal :P

2015. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Oroszországban.
2015. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát több okból kifolyólag is szükségem lenne egyre legalább!:D (értsétek jól)
2015. szept. 17. 15:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Héviz az Zala megye ha jól tudom,az tőlem nagyon messze van,és azért elég fiatal is vagyok,hogy az ország másik felébe magam utazzak.17/l
2015. szept. 17. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Most már igazán kíváncsivá tettél, hogy minek is Neked egy orosz pasi? :) A több indokból legalább egyet elárulsz?
2015. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát a nyelv miatt is fontos.:)
2015. szept. 19. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!