Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátommal teljesen jóba...

KOUERSA kérdése:

A barátommal teljesen jóba vagyok, de valamikor olyan dolgokat talál ki ami nem történt meg rólam. Mit csináljak? Többi lennt. (Iskola)

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 vagyok,fiú. Van egy jó barátom iskolában akivel sokat szoktam beszélni. Tök normális, de valamikor mindent kitalál. Pl: Hogy bekaksiztam ami nem történt meg. De csak velem csinálja ezt. Mit mondjak neki, mit csináljak? Válaszokat előre is köszi! :)

2015. szept. 24. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Kaksizz be, és akkor minden rendben lesz! A történet igazzá válik, folytatódhat a jó barátság hazugságoktól mentesen!
2015. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol vele? Jó barátod, azt hazugságokat terjeszt rólad? Mi van veled, ember? Ne is beszélgess vele, ne add neki a táptalajt, hogy tudjon ilyet csinálni, hogy húúha, képzeljétek,mit mesélt nekem. Hazudik, egy popsiarc, hagyd őt, keress másik társaságot szerintem; ő nem érdemli meg, h időt fecsérelj rá.
2015. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!